Haftalık Liste (14. Hafta)

Her çarşamba, birbirinden farklı 10 şarkıdan oluşturduğum, o hafta içersinde dinlediğim şarkılardan oluşan haftalık Spotify listesinin 14. sü ile karşınızdayım.

14. hafta için konuşmak gerekirse, sürekli harekete geç, motive ol, mutlu hisset gibi listelerde vakit geçirdiğim için böyle olması gerekenden daha hareketli bir liste ortaya çıktı.

Doğrusunu söylemek gerekirse fazla müzik kültürüne sahip biri olduğumu söyleyemem. Şarkı seçerken de kriterim genelde hoşuma gidiyorsa dinlerim oluyor. Öyle hastası olduğum bir tarz yok. Dinlerim, seversem tekrar tekrar, bıkana kadar dinlerim. 

Bir hafta içerisinde dinlediğim parçalardan oluşan bir liste yapmaya karar verdim. Bu liste o hafta içerisinde dinlediğim, yeni keşfettiğim, sokakta duyduğum yada aklıma düşen eski şarkılardan oluşan bir liste olacak. Her hafta çarşamba akşamları listeyi güncelleyeceğim. Tamamen yeni şarkılar mı, yoksa ufak değişiklikler mi? Henüz karar vermedim. Amacım basitçe sevdiğim şarkıları insanlarla paylaşmak istedim. Umarım seversiniz. Sevdiğiniz, önerdiğiniz şarkıları paylaşırsanız sevinirim.

Haftalık listeye buradan da ulaşabilirsiniz.

Haftalık Liste (14. Hafta)” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön