Love, Death & Robots İnceleme

Love, Death & Robots, Tim Miller (Deadpool) ve David Fincher‘ın (The Curious Case of Benjamin Button, Gone Girl) yaratıcısı olduğu, animasyon antolojisi.

Love, Death & Robots, 6 ile 17 dakika arasında değişen sürelere sahip ve her biri farklı stillerde, farklı stüdyolar tarafından yapılmış, 18 adet bilim kurgu, fantastik, korku ve komedi türlerinde ki animasyonlardan oluşan bir koleksiyon.

Her biri farklı bir konuyu işleyen animasyonların her biri görsel olarak çok iyi olmakla birlikte konu olarak da sizi tatmin ediyor. İzlerken kendimi sürekli “çok iyi, bunun oyunu da olur -bunda stüdyoların daha önce oyunlar için işler yapmış olması etkili- bak bunun dizisini, uzun metraj filmi bile olur” derken buldum.

18 yaş ve üstü olan için olan animasyonlar kendilerini zaten NSFW (not safe for work) olarak tanımlıyor. Öyle çocuklarınızla falan beraber izlemeye kalkmayın yani, uyarayım da.

Kimler sever? Bir kere animasyon sevenler kesinlikle bayılır. Bilim kurgu, fantastik ve korku türünü sevenler zaten pas geçmemeli. Black Mirror hayranları da gözü kapalı başlayabilir.

Love, Death & Robots, kesinlikle izlemeniz gereken animasyonları barındırıyor. Benim favori üçlüme gelecek olursak, Three Robots, Beyond the Aquila Rift ve Sonnie’s Edge. İzledikten sonra, yorumlarda sizde en sevdiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. Üstelik siz benim gibi yazı yetiştireceğim diye hepsini arka arkaya izlemek zorunda değilsiniz. Yavaş yavaş, her birinin tadını çıkararak izleyiniz.

Görsel: Netflix

Love, Death & Robots İnceleme” üzerine 2 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön