18-24 Mart Netflix Rehberi

Netflix, geçtiğimiz hafta yayınladığı Love, Death & Robots, Turn Up Charlie ve Triple Frontier ile dolu dolu bir hafta geçirmemizi sağladı. 18-24 Mart 2019 haftasında da Netflix Türkiye kataloğuna bir çok yapım ekleniyor.

19 Mart 2019

Amy Schumer Growing

Amy Schumer, Chicago Theatre‘da çekilen yeni stand-up komedisinde evlilikten, hamilelikten, politikadan ve daha fazlasından bahsediyor.

20 Mart 2019

My Husband Won’t Fit: 1. Sezon

Üniversitede tanışan ve mutlu bir yuva kuran Kumiko ve Kenichi’nin ilişkileri sıra dışı bir sorun yüzünden bitme noktasına gelir.

Alexis Viera: Hayata Tutunmak

Kolombiya’da bir soygun sırasında vurulan ve bacaklarında his kaybı yaşayan Uruguaylı yıldız futbolcu Alexis Viera, kendine yeni bir amaç edinir.

21 Mart 2019

Timeless: 2. Sezon

Bir tarihçi, bir asker ve bir programcıdan oluşan üçlü, zamansal sürekliliği bozmak isteyen karanlık suçluların peşine düşerek macera dolu zaman yolculukları yapıyorlar.

Antoine Griezmann: Bir Efsanenin Doğuşu

Antoine Griezmann cesareti ve kararlığı sayesinde dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak Dünya Kupası’nı kaldırdı.

22 Mart 2019

The OA: 2. Kısım

Evinden kaybolduktan yedi yıl sonra, genç bir kadın yeni gizemli yeteneklerle geri döner ve gizli bir görev için beş yabancıyla bir ekip kurar. The OA için planım, yeni bölümler gelmeden önce ilk sezon incelemesi hazırlamak. 19 yada 20 Mart’ta hazır olur muhtemelen. The OA 1. sezon incelemesi hazır. 2. Sezon incelemesi yakında.

Most Beautiful Thing: 1. Sezon

1950’lerde eşiyle buluşmak üzere Rio de Janeiro‘ya giden bir ev hanımı, eşi tarafından terk edildiğini öğrenince orada kalıp bir bossa nova (Brezilya kökenli, samba ve jazz karışımı, müzik ve dans türü) kulübü açmaya karar verir. Bu haftanın iddialı yapımlarından biri.

Selling Sunset: 1. Sezon

Oppenheim Grup‘un seçkin emlakçıları Los Angeles‘teki zengin müşterilere lüks hayatlar satmaktadır.

Nero a meta: 1. Sezon

Roma’daki bir dizi cinayet vakasında yıldız bir çaylakla ortak çalışan emektar bir dedektif, hem kendi ön yargılarıyla hem de geçmişinden insanlarla yüzleşmelidir.

Crime Diaries: The Candidate: 1. Sezon

Gerçek olaylardan uyarlanan bu seride, 1994’te suikaste uğrayan Meksika devlet başkanı adayı Luis Donaldo Colosio’nun ölmek üzere olan eşi, katili bulmak için zamanla yarışır.

The Dirt

Mötley Crüe‘nun çok satan kitabından uyarlanan bu biyografik filmde, Los Angeleslı dört serseri müzik süperstarı olmanın sefasını da sürüyor, cefasını da çekiyor.

Fırtına Anı (Durante a Tormenta – Mirage)

Uzay zamandaki bir sorun sayesinde 25 yıl önceye giderek bir oğlanın hayatını kurtaran Vera, bu nedenle kendi kızını kaybedince onu geri getirmek için mücadele eder. 2018 yılında İspanya’da gösterime giren filmde Adriana Ugarte ve profesör Álvaro Morte yer alıyor. Haftanın en merak ettiğim yapımı. İncelemesi kesinlikle gelir. geldi. Ben oldukça beğendim.

Delhi Crime: 1. Sezon

2012 yılında korkunç bir suç tüm ülkeyi öfkeye boğar. Delhi polisinin vaka dosyalarından uyarlanan hikaye, komiser muavini Vartika Chaturvedi’nin suçluluları yakalama çabalarını konu alıyor.

ReMastered: The Miami Snowband Massacre

Miami Snowband‘in üç üyesinin öldürülmesi, 1975’de İrlanda’yı sarstı. Şimdi hayatta kalan üyelerden biri, inatla gerçeğin peşinde.

The Rolling Stones Olé Olé Olé!: A Trip Across Latin America

Efsanevi grup Rolling Stones, 10 şehirlik Latin Amerika turnesini Küba’da çalan ilk rock grubu unvanıyla çığır açarak noktalıyor.

Charlie’nin Renkli Dünyası: 1. Sezon

Charlie farklı şekiller kullanarak eğlenceli hikayeler anlatıyor ve yardımınıza ihtiyacı var.

24 Mart 2019

Superlopez

Çizgi romandan uyarlanan bu filmde, Juan Lopez hayatının aşkını ve gezegeni Chiton’u kurtarmak için bir ofis işiyle süper kahramanlık arasında denge kurmaya çalışıyor.

Barbie Rüya Evi Maceları: Sezon 1 (Barbie Dreamhouse Adventures: Season 1), Uygunsuz Gerçek 2 (An Inconvenient Sequel: Truth to Power), Stiç! Filmi (Disney Stitch! The Movie), Disney Kronk’s New Groove, Yeni Yıl Soygunu 2 (Bad Santa 2) yine 18-24 Mart 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar.

Hafta içerisinde sayfayı ziyaret edip incelemeleri okumayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön