11-17 Mart Netflix Rehberi

11-17 Mart haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Love, Death & Robots, If I Hadn’t Met You, Turn Up Charlie gibi merakla beklediğim dizilerin yanı sıra Triple Frontier, Burn Out gibi filmler bulunuyor. Onlar yayınlanana kadar geçen hafta eklenen The Order, Walk. Ride. Rodeo. ve Lady J‘ye göz atabilirsiniz.

12 Mart 2019

Terrace House: Opening New Doors: 6. Kısım

Aralarında bir şef, bir snowboardcu ve bir buz hokeyi oyuncusu bulunan bir grup genç, Karuizawa ormanlarında bir araya gelerek hayallerinin peşinden koşuyor.

Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits

Korkaklara göre olmayan bu gösterisinde stand-up kariyerinden en çılgın esprileri paylaşan Jimmy Carr, sınır tanımıyor.

13 Mart 2019

Triple Frontier – Netflix Filmi

Parasal sıkıntı çeken dört eski özel kuvvet askeri, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak gibi riskli bir iş için bir araya gelir.

15 Mart 2019

Love, Death & Robots

Korkunç yaratıklar, uğursuz sürprizler ve kara komedi bir arada. Tim Miller ve David Fincher imzalı bu animasyon öykü antolojisi, bu hafta en çok merakla beklediğim yapım.

Turn Up Charlie 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Başarısız bir DJ (Idris Elba), bir yandan müzik kariyerini yeniden canlandırmaya çalışırken, bir yandan ünlü en iyi arkadaşının 11 yaşındaki kızına bakıcılık yapar. Eğlenceli duruyor. En kısa sürede izler ve incelemesini hazırlarım.

If I Hadn’t Met You 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Ailesini bir trafik kazasında kaybeden Eduard, karşısına çıkan bir fırsat sayesinde çok sevdiği eşinin mutlu olarak yaşadığı alternatif bir evren arayışına girer. Bu haftanın en çok beklediğim ikinci yapım. İncelemesi gelir.

Queer Eye 3. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Mendilleri hazırlayın. Yepyeni Muhteşem Beşli; moda ipuçlarıyla, duygu dolu baştan yaratmalarla geri dönüyor.

Burn Out – Netflix Filmi

Oğlunun annesinin başı Paris yeraltı dünyası ile belaya girince superbike yarışçısı kadının borcunu kapatmak için devreye girer. Aksiyon dolu fragmanı izlemek için insanı ikna ediyor.

Dry Martina

Arjantin’de ünlü bir şarkıcı olan Martina, yaşadığı üzücü bir ayrılık sonrası şarkı söyleme yeteneği kaybeder ve Şili’ye kaybettiklerini yeniden bulacağı bir maceraya sürüklenir.

Edoardo Ferrario: Temi Caldi

İtalyan komedyen Eduardo Ferrario‘nun 30’lu yaşlarından, seyahatlerinden, sosyal medya ve craft bira sevenlerin tuhaflıklarından bahsettiği stand-up gösterisi.

YooHoo’nun Maceraları (YooHoo to the Rescue) 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Hazırcevap YooHoo ve becerikli ekibi, bir dizi sihirli görev için dünyayı dolaşıp hayvanlara yardım ediyor.

Robozuna 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Bir oğlan ve ev yapımı robotunun yaşadığı maceraları konu alan bir yapım.

Barbie Rüya Evi Maceraları (1. Sezon), Chief Dady, Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı (Battle: Los Angeles), Çılgın Hırsız (Despicable Me), Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2), Hayat Sana Güzel (The Change-Up), Ölüm Yarışı (Death Race), Marie Antoinette, Ayı Kardeş 2 (The Change-Up), Noel Gecesi Kabusu (The Nightmare Before Christmas), Star Trek Beyond 11 – 17 Mart 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön