After Life İnceleme

Ricky Gervais – After Life / Görsel: Natalie Seery/Netflix

After Life, eşini kaybetmiş bir adamın, yeniden hayata tutunmasını konu alan, yarım saatlik 6 bölümden oluşan, Ricky Gervais‘in yeni dizisi.

Yakın zamanda eşi Lisa‘yı (Kerry Godliman) kansere yenik düşen Tony‘nin (Rick Gervais) hayatı tepe taklak olur. Yaşadığı kayıp sonrası, mutsuz, aksi ve düşüncesiz biri haline gelen Tony hem kendisine hem de çevresindekilere hayatı zorlaştırmaktadır. İntihara meyilli olan Tony, insanlara istediği gibi kötü davranıp bir yerden sonra intihar edip her şeyden kurtulabileceğini ve bunu bir süper güç olarak gören, yerel bir gazetede çalışan bir gazetecidir.

Rick Gervais için öyle iyi, böyle güzel işler yapıyor gibi sözler yerine After Life, hakkında konuşacak olursak; insanı ağlama noktasına getirip sonrasında birden bire yüzünde tebessüm oluşturan bir yapım. Kısa süreli, az bölüme sahip After Life, bir çırpıda bitiyor. Bunda dizinin abartıdan uzak, son derece doğal olması etkili oluyor sanırsam. Etrafımızda çokça görebileceğimiz karakterleri barındırıyor After Life. Sevdiğini kaybedenler, evliliğinde sorun yaşayanlar, yalnızlar…

Toplam da 3 saat gibi süreye sahip diziyi daha fazla anlatarak keyfinizi kaçırmak istemiyorum. İyi insanların başına kötü şeyler gelebileceğini ve bazen bunun kimse suçu olmadığını, dünyanın bizden ibaret olmadığını, herkesin sorunları olduğunu ve sevdiğin birini kaybettiğinde senin için zamanın durmasına rağmen diğerleri için dünyanın dönmeye devam ettiği gibi hepimizin bildiği ancak görmezden geldiği gerçekleri insanın yüzüne çarpan bir dizi After Life. Kısa sürede izlenebilecek After Life‘a şans vermenizi tavsiye ederim, ben sevdim.

Görsel: Natalie Seery /Netflix

After Life 2. Sezon Ne Zaman? After Life 2. Sezon Fragmanı

Rick Gervais‘in After Life‘ı 2. sezonuyla 24 Nisan 2020’de ekranlara dönüyor. After Life 2. sezon fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

After Life – Season 2 Official Trailer
Netflix / Youtube

After Life İnceleme” üzerine 3 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön