27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Netflix Rehberi

After Life, Willoughby Ailesi (The Willoughbys), Aşk 101, Extraction gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından Mayıs ayına geçiş yaptığımız 27 Nisan – 3 Mayıs 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında ilk bakışta Dangerous Lies, Into the Night dikkat çekiyor.

27 Nisan 2020

Never Have I Ever

Never Have I Ever – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Hindistan göçmeni Amerikalı modern bir genç kızın yaşamını anlatan ve Mindy Kaling’in kendi çocukluğundan esinlenen yetişkinliğe geçiş konulu komedi dizisi.

29 Nisan 2020

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre (Summertime) 1. Sezon

Farklı dünyalara ait olsalar da birlikte olmaları için gereken şey, mükemmel bir yaz tatiliydi.

Cinayetten Affa: Cyntoia Brown’un Hikayesi

16 yaşındaki Cyntoia Brown ömür boyu hapse mahkûm edildikten sonra geçmişi, fizyolojisi ve bizzat yasa hakkındaki sorular, onun suçluluğunun sorgulanmasına yol açar.

30 Nisan 2020

Dangerous Lies

Dangerous Lies – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Hasta bir adam, miras olarak mülkünü meteliksiz bakıcısına bırakır.. Ancak yeni servetinin etrafındaki karanlık sırlar, onu bir aldatmaca ve tehlike yumağının içine çeker.

Rich in Love

Zengin çocuğu Teto, hoşlandığı kız olan Paula’ya kendini kanıtlamaya kararlıdır. Ama ona yoksul bir ailede büyüdüğünü söylemesiyle yalanı kontrolden çıkar.

The Victims’ Game: 1. Sezon

Görüşmediği kızının, gizemli cinayetlerle bağlantısını keşfeden asperger sendromlu bir dedektif, vakayı çözmek için her şeyini riske atar.

Drifting Dragons: 1. Sezon

Uçan gemi Quin Zaza’nın mürettebatı ava çıkarken menüde ejderhalar vardır. Eğer başaramazlarsa boş midelerinden çok daha büyük dertler onları beklemektedir.

The Forest of Love Deep Cut: Mini Dizi

Karizmatik bir dolandırıcı ve çekim ekibi olmaya özenen bir grup, duygusal yara izleri taşıyan iki kadının yaşamını inceler, ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir.


Netflix Mayıs 2020 Rehberi
Netflix Türkiye / Youtube

1 Mayıs 2020

Hollywood: 1. Sezon

Hollywood – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisinde, 2. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’unda bir grup hırslı oyuncu ve yönetmen adayı, eğlence dünyası hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için neredeyse her şeyi yapacak.

Into the Night: 1. Sezon

Into the Night – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Gizemli bir kozmik olay Güneş ışınlarına maruz kalan herkesin ölmesine sebep olur. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, hayatta kalmak için güneşe karşı bir yarışa girişir.

Mrs. Serial Killer

Bir doktor bir dizi korkunç cinayetle suçlanarak hapse girdiğinde, sadık karısı onun masum olduğunu kanıtlamak için bir cinayeti taklit ederek suç işlemeye başlar.

Bir Bilsen

Bir Bilsen – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Akıllı ama meteliksiz genç kız Ellie Chu, bir sporcu adına aşk mektubu yazmayı kabul edince beklenmedik şekilde oğlanla arkadaşlık kurar ve onunla aynı kıza aşık olur.

All Day and a Night

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

Casi Feliz: 1. Sezon

Mütevazı bir şöhrete sahip olan radyo programı sunucu Sebastian, hala sevdiği eski eşi ve iki çocuğuyla uğraşırken hayatına bir yön vermeye çalışır.

Get In (Furie)

Tatilden dönen bir aile babası, evinde bir süre kalmalarına izin verdiği kişilerin evinin üstüne konduğunu öğrenir ve korkutucu biçimde tırmanan bir gerilim başlar.

Tam Gaz, The Underclass, Blockers (Engelleyiciler), Hediye Operasyonu (Arthur Christmas), Skyskraber (Gökdelen), Center Stage (Şöhret Yolu), Ahlaksız Teklif, TheAngry Birds Movie, Another Miss Oh: 1. Sezon, Aşk Uykusu, Darrell Hammond’ın Trajik Geçmişi, Deadfall, Don’t Crack Under Pressure 1-2-3, Dünya Hali, Gangster Cenneti: Jerusalema, Gece, Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet, Jane the Virgin, Kadın İşi Banka Soygunu, Christine (Katil Otomobil), Magnetic, Mançuryalı Aday, Materyal, Mavi Yıldırım, Modern Family 1-9, Ocean’s Eleven, Ocean’s Thirteen, Oh Yuck: 1. Sezon, Before I Fall (Ölmeden Önce Son Bir Çılgınlık), Senin Hikayen, Sevimli Tehlikeli, The Delivery Boy, Vicdan, Yok Artık 2 ise 27 Nisan – 3 Mayıs 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön