20-26 Nisan 2020 Netflix Rehberi

Outer Banks, Kemiklerin Mirası (Ofrenda a la tormenta), Rising High, Dünya Üzerindeki Son Çocuklar gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından 20-26 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğunda farklı türde bir çok yapım karşımıza çıkıyor. The Midnight Gospel, Willoughby Ailesi (The Willoughbys), Aşk 101, Extraction bu yapımlardan bir kısmı.

20 Nisan 2020

The Midnight Gospel

The Midnight Gospel – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

“Duncan Trussell Family Hour” podcast yayınındaki röportajları kullanan bu animasyon dizisi, hayatın anlamını arayan bir uzay yayıncısının öyküsünü aktarıyor.

22 Nisan 2020

Willoughby Ailesi (The Willoughbys)

Willoughby Ailesi – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Newbery Ödüllü yazar Lois Lowry‘nin kitabından uyarlanan filmde, bencil ebeveynleri tarafından terk edilen Willoughby kardeşler, yeni ve modern bir aile kurmak için modası geçmiş değerlerini günümüz dünyasına uyarlamayı öğrenmek zorunda kalır. Başrollerde ise Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara ve Jane Krakowski yer alıyor.

Win The Wilderness: 1. Sezon

Altı çift hayatta kalma becerileri olduğunu kanıtlayarak Alaska’nın engin ve zorlu vahşi doğasının derinliklerindeki olağanüstü bir evin tapusunu kazanmak için yarışıyor.

Bataklığın Sessizliği (El silencio del pantano)

Başarılı bir suç romanı yazarı, yeni kitabı için yolsuzluk meselesini araştırırken gerçekle kurguyu birbirine karıştırmaya başlar. Başrolde Pedro Alonso (La Casa de Papel, Berlin).

Absürt Gezegen (Absurd Planet) 1. Sezon

Dünya’nın en sıra dışı hayvanlarının yaşamlarına göz atan bu eğlenceli bilim dizisi, birtakım tuhaf canlıların ve bizzat Doğa Ana’nın ağzından anlatıyor.

The Plagues of Breslau

Boğa postunun içine dikilmiş bir ceset bulunduğunda Wroclawlı bir dedektif, katilin 18. yüzyılda suçlulara ceza diye uygulana “vebayı” yeniden yarattığını keşfeder.

23 Nisan 2020

La Casa de las Flores (The House of Flowers) 3. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=b8ROy5G_gww
The House of Flowers – Final Season – Official Trailer
Netflix / Youtube

İlk sezonuna göz atmıştım oldukça eğlenceliydi ancak sonrasında devamını getiremedim. Final sezonuymuş aslında tüm sezonları kısa kısa içeren bir yazı hazırlanabilir. Meksika’da yaşayan zengin ve sırlarla dolu bir aileyi konu alan kara komedi 3. sezonuyla geri dönüyor.

Ghost in the Shell: SAC_2045: 1. Sezon

Ghost in the Shell: SAC_2045 – Final Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Küresel bir ekonomik krizin ardından dünya, Yapay Zeka’nın yürüttüğü bir “sürdürülebilir savaştadır”. Yeni siber tehdit türlerine karşı çıkabilecek tek şey 9. Şube’dir.

24 Nisan 2020

Aşk 101: 1. Sezon

Aşk 101 – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Netflix Türkiye İnstagram hesabından Aşk 101‘in özel bölümünün 22 Nisan 2020 saat 20.00’da yayınlanacağını söyleyen bir paylaşım yaptı, göz atabilirsiniz.

After Life: 2.Sezon

After Life – Season 2 Official Trailer
Netflix / Youtube

Yeni sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony (Ricky Gervais), çevresindekiler için daha iyi bir arkadaş olmaya çalışır. Karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar, yerel gazetenin kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla iyice yoğunlaşır. Kentteki yerel amatör tiyatro oyunu herkesin keyfini yerine getirmeye yetecek midir?

Extraction

Extraction – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kiralık asker Tyler Rake, bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarmak üzere tutulur. Bu görev hem Tyler’ın hem de çocuğun hayatını sonsuza dek değiştirir.

Time to Hunt

Distopik bir dünyayı arkalarında bırakıp uzaktaki bir cennete gitmek isteyen üç kanunsuz adam, bir soygun planlamalarının ardından uğursuz bir katilin dikkatini çeker.

Hello Ninja: 2. Sezon

Sıkı dostlar Wesley ve Georgie ile şapşal kedi yardımcıları Pretzel, ninjalara dönüşerek sihirli bir dünyaya girer ve orada sorunları çözüp günü kurtarır.

25 Nisan 2020

Hi Bye, Mama!: 1. Sezon

Bir kadının hayaletine, 49 günlüğüne hayatta yeni bir şans verilir. Bunun üzerine kadın, yeniden evlenmiş olan eşinin ve genç yaştaki kızının karşısında tekrar belirir.

26 Nisan 2020

The Last Kingdom: 4. Sezon

Büyük Alfred, krallığını İskandinavyalı istilacılara karşı savunurken Sakson olarak doğup Vikingler tarafından yetiştirilen Uhtred, doğuştan gelen hakkını arar.

Hook, Men on a Mission, The Underclass, My Stupid Boss, My Stupid Boss 2, This Earth of Mankind, Çakallarla Dans 1, İlk Arınma Gecesi, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede, Her şey Aşktan, Babam, Dabbe 1, Dabbe 2, My Secret Romance ise 20-26 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön