13-19 Nisan 2020 Netflix Rehberi

Love Wedding Repeat, Tigertail, Il Proceso, Brew Brother gibi yapımların ardından 13-19 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Rising High, Sergio, Kemiklerin Mirası (Ofrenda a la tormenta) gibi bir çok farklı türde yapım mevcut.

15 Nisan 2020

Outer Banks: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=yTnHiumXjGQ
Outer Banks – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada genç John B, babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmak için en iyi üç dostundan yardım alır.

Masumiyet Dosyaları (The Innocence Files)

Masumiyet Projesi, bir dizi haksız mahkumiyetin ardındaki yanlış adımları ve aldatmacayı açığa çıkarırken kurban ve zanlıların uğradığı adaletsizliği de ifşa ediyor.

16 Nisan 2020

Fary Hexagone: 2. Sezon

Fransız komedi fenomeni Fary, iki kısımdan oluşan epik stand-up komedisinin ilk kısmında kimlik, kültür ve diğer konulara dair soruları eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

Mauricio Meirelles Levando o Caos

Mauricio Meirelles; aile, ön yargılar ve kaplumbağalar gibi konulardaki iğneleyici ve komik görüşlerini aktardığı stand-up gösterisinde karmaşık zihninin kapısını açıyor.

17 Nisan 2020

Kemiklerin Mirası (Ofrenda a la tormenta)

Dedektif Amaia bir dizi cinayeti çözdükten bir yıl sonra, Baztan Vadisi’nde önceki cinayetlerle ilişkili olan ve onu canevinden vuran bir gizemle karşı karşıya kalır.

Rising High

Zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır genç bir adam, üçkağıtçı dostuyla Berlin emlak piyasasının altını üstüne getirir. Ama başarıları, onların yıkımı olmak üzeredir.

Sergio

Sergio – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Sergio, üst düzey Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieira de Mello’nun (Wagner Moura) sakin bir hayat kurmadan önce Bağdat’ta üstlendiği son görevi ve ardından gelişen olayları konu alıyor.

El Dragon: Return of A Warrior: 2. Sezon

Tokyolu bir finans uzmanı, büyükbabasının ardından bir kartelin başına geçmek üzere Meksika’ya döner ve burada kontrolü ele geçirmek için iki rakiple mücadele eder.

#blackAF: 1. Sezon

#blackAF 1. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu komedi dizisinde, Kenya Barris ve ailesi yeni elde ettikleri başarıya alışmaya çalışırken ilişkiler, ırk ve kültür gibi konularla boğuşur.

Hasmukh: 1. Sezon

Çekingen kasaba komedyeninin uzun süredir beklediği büyük fırsat, sahnede albenisini korumanın tek yolunun cinayet işlemek olduğunu fark etmesiyle karanlık bir hal alır.

Toprak ve Kan

Ardenler’de eski mahkûmları ve genç suçluları çalıştırdığı bir kereste fabrikasını yıllardır başarıyla işleten Said’in davetsiz bir misafiri vardır: bir kartel.

Too Hot to Handle: 1. Sezon

Gösterişli bekar gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. 100.000$ değerindeki büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor.

Barbie Dreamhouse Adventures: 1. Sezon

Roberts ailesi bir deniz kızı efsanesini araştırmak iççin Kosta Rika’ya giderken Barbie, sinsi bir patron tarafından işletilen su parkında bir yaz işi bulur.

Dünya Üzerindeki Son Çocuklar: 2. Kitap

Kasabasının zombiler ve canavarlar tarafından istila edilmesinin ardından 13 yaşındaki kavgacı bir yetim, kaostan sağ çıkma umuduyla arkadaşlarıyla iş birliği yapar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön