15-21 Şubat 2021 Netflix Rehberi

15-21 Şubat 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Rosamund Pike‘lı I Care a Lot ve ilk sezonuyla bilim kurgu türündeki Tribes of Europa dikkat çekiyor.

15 Şubat 2021

The Crew 1. Sezon

Bir NASCAR garajının şefi, takımı modernize etmekle görevlendirilen Y kuşağından teknoloji bağımlısı gençlerle anlaşmazlığa düşer. Kevin James başrolde.

16 Şubat 2021

Doğaya Karşı Mücadele Safari Macerası

Vahşi hayvanlar bir hayvan koruma alanından kaçtı. Onları emniyet altına almak ise sizin elinizde. Tabii Bear Grylls ile birlikte! İnteraktif bir yapım sizlerle.

17 Şubat 2021

Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) Mini Dizi

Bekar bir anne hem yanında çalıştığı psikiyatr ile ilişki yaşayıp hem de adamın eşiyle arkadaşlık kurduğunda kendini tehlikeli bir akıl oyununun içinde bulur.

Değişiklik Yap: ABD’de Eşitlik Mücadelesi Mini Dizi

ABD Anayasası’nda yapılan 14. Değişiklik üzerinden Amerika’da uğrunda nice canlar verilen eşit haklar mücadelesinin gelişimini inceleyen bu yapımı Will Smith sunuyor.

MeatEater 9. Sezon 2. Kısım

Avcı, yazar, aşçı ve çevreci Steven Rinella, av etini doğadan tabaklara taşımak üzere dünyanın en ıssız ve en güzel bölgelerine seyahat ediyor.

19 Şubat 2021

Tribes of Europa 1. Sezon

Tribes of Europa – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kıyamet sonrasında Avrupa, mikro devletler arasındaki savaşların pençesindedir. Bu ortamda, daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşırken üç kardeş hayatta kalma savaşı verir.

I Care a Lot

I Care a Lot – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Yaşlanan yetişkinlere yasal vasilik yapan bir profesyonel, görünüşte kusursuz olan müşterisinin bambaşka bir yüzü olduğunu keşfeder.

Booba 4. Sezon, Aşk Hikayesi, New Amsterdam, Rosemary’nin Bebeği, Aşka Yolculuk, Greta, Yedinci Oğul, Doc Martin 9. Sezon ise 15-21 Şubat 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön