23-29 Kasım 2020 Netflix Rehberi

23-29 Kasım 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında ilk bakışta Oğluma Notlar (El Cuaderno de Tomy) ve Hillbilly Elegy haftanın dikkat çeken yapımları.

23 Kasım 2020

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya (How To Train Your Dragon: The Hidden World)

Büyülü bir yaratıkla karşılaşan Hıçkıdık ve Dişsiz, efsanevi bir ejderha cennetini hain avcı Grimmel onları yakalamadan önce bulmak için yola çıkar.

Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu samimi belgeselde, bir yıllık dünya turnesi boyunca izlediğimiz Shawn Mendes yıldızlığı, ilişkileri ve müzikteki geleceği konusunda içini döküyor.

24 Kasım 2020

Ejderhalar Kurtarıcı Ekibi: Huttsgalor Bayramı

Karla birlikte Vikinglerin paylaşma bayramı olan Odinyule başlar. Ama Kurtarıcı Ekip devreye girmezse olağanüstü hava koşulları yüzünden gelenek belki de iptal olacaktır.

Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Ani bir haber, Yale’de okuyan bir hukuk öğrencisinin Ohio’daki memleketine dönmesine yol açar. Burada üç kuşaklık aile geçmişi ve kendi geleceği üzerine düşünür.

Oğluma Notlar (El Cuaderno de Tomy)

Ölümcül bir kanserle pençeleşen bir kadın, oğluna yadigâr kalması için bir deftere yaşam, ölüm ve sevgi hakkında çeşitli notlar yazar. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

25 Kasım 2020

Great Pretender: 2. Sezon

Sözüm ona Japonya’nın en büyük üçkâğıtçısı olan Makoto Edamura, birinci sınıf düzenbaz Laurent Thierry’yi dolandırmaya çalışınca umduğundan fazlasını bulur.

Magnolia’da Yılbaşı Partisi (Midnight at the Magnolia)

Eski arkadaşlar ve yerel radyo sunucuları Maggie ve Jack, programlarının ülke çapında yayınlanması umuduyla, ailelerine ve dinleyicilerine sevgili rolü yaparlar.

Shawn Mendes: Live in Concert

Memleketi Toronto’da hayranlarıyla dolu bir stadyumda canlı performans sergileyen Shawn Mendes sahnede içini döküyor.

The Christmas Chronicles 2

The Christmas Chronicles 2 – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Annesinin yeni ilişkisinden mutsuz olan genç Kate kaçar ve kendini Kuzey Kutbu’nda bulur. Burada yaramaz bir elf, Noel’i iptal etmek için planlar yapmaktadır.

27 Kasım 2020

Virgin River: 2. Sezon

Nişan, bebekler, kalp kırıklığı ve cinayet… Mel Monroe, küçük Virgin River kasabasının payına düşen büyük trajedilerin ortasında kendini buluyor.

Dans Hayalleri

Debbie Allen’ın kariyerine ışık tutan belgesel, onun dans öğrencilerinden oluşan grubunun her yıl yapılan “Sıcak Çikolata Fındıkkıranı”na hazırlanmasını konu alıyor.

Go! Go! Cory Carson: Noel

Tanıdık gelen bir yabancı hafızasını yitirmiş bir hâlde çıkagelince Cory, onun Noel büyüsünü hatırlamasına yardım ederek herkes için Noel’i kurtarır.

Riding with Sugar

Acı hatıralarını unutamayan genç bir mülteci, BMX yarışması umutlarının ani bir şekilde yıkılmasından sonra akıl hocasının yardımıyla yeni bir geleceğe doğru yol alır.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön