7-13 Aralık 2020 Netflix Rehberi

7-13 Aralık 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi (Rose Island / L’incredibile storia dell’Isola delle Rose), Cerrahi Kesim (The Surgeon’s Cut) ve El Desorden Que Dejas (The Mess You Leave Behind) ilk bakışta dikkat çeken yapımlar.

9 Aralık 2020

Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi

İdealist bir mühendis İtalya açıklarında kendi adasını inşa eder. Ama adanın bağımsızlığını ilan ettiğinde hem dünyanın hem de İtalyan devletinin dikkatini çeker.

Cerrahi Kesim (The Surgeon’s Cut) 1. Sezon

Onlar kendi alanlarının filozofları, öykü anlatıcıları ve öncüleri. Bu ilham verici belgesel dizisinde dört cerrah, hayatlarından ve mesleklerinden içtenlikle bahsediyor.

The Big Show Show: Noel

Bir sakatlık Big Show’u tüm Noel Baba görevlerini iptal etmek zorunda bırakınca Cassy, Noel ruhunu ayakta tutmak için Noel Anneliğe soyunur.

11 Aralık 2020

El Desorden Que Dejas (The Mess You Leave Behind) Mini Dizi

Lisedeki görevine yeni başlayan bir öğretmen, gelişinden üç hafta önce yaşanan şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz ve kendi hayatı için endişelenir.

Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası

Noel Baba, Noel arifesinde hurdalığa acil iniş yaptığında Hank, Çöp Kamyonu ve hayvan dostları herkesin bayramını kurtarmak için el ele verir.

Giving Voice

Oyunculuğa hevesli altı öğrenci August Wilson Monolog Yarışması’nın seçmelerine katılır ve Broadway’de düzenlenecek heyecanlı finallerde kendilerine yer bulmaya çalışır.

The Prom

Gözden düşmüş Broadway yıldızları, mezuniyet balosuna kız arkadaşıyla katılmak isteyen bir gence destek vermek için küçük bir kasabada büyük bir mücadeleye girişir.

Tuval

Üzücü bir kaybın ardından resim yapma tutkusunu yeniden canlandırmakta zorlanan bir büyükbaba, yaratıcılığına tekrar kavuşmasını sağlayacak ilhamı bulur.

13 Aralık 2020

Start-Up

Sanal rüyaları gerçeğe dönüştürmeyi arzulayan genç girişimciler, Kore’nin yüksek teknoloji sektörünün amansız dünyasında başarı ve aşk için rekabet ediyor.

In The Heart of The Sea, The Mule, 100 Days My Prince 1. Sezon ve Grizzy ve Lemmingler 2. Sezon ise 7-13 Aralık 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön