14-20 Aralık 2020 Netflix Rehberi

Rose Adası’nın İnanılmaz Hikayesi ve El Desorden Que Dejas gibi yapımları izlediğimiz haftanın ardından 14-20 Aralık 2020 haftasından Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında ilk bakışta Sweet Home ve Home for Christmas‘ın yeni sezonu dikkat çekiyor. İkinci sezonu ile devam eden Hilda‘yı da unutmamak gerek.

14 Aralık 2020

Hilda: 2. Sezon

Ormandaki büyülü evini terk edip büyük kente doğru yolculuk yapan özgür ruhlu korkusuz Hilda’yı yeni arkadaşlar, maceralar ve sihirli yaratıklar bekliyor.

Kaliforniya’da Noel

Tasasız hayatı riske giren zengin ve yakışıklı bir adam, aile çiftliğini Noel’den önce satmasını sağlamak için çiftçi bir kadının yanında işe girer.

15 Aralık 2020

Song Exploder: Şarkıların Hikâyesi

Beğenilen pod yayınından uyarlanan bu dizide, şarkı yazmanın yaratıcı sürecini derinlemesine irdeleyip en samimi düşüncelerini açıklayan müzisyenlerden ilham alın.

16 Aralık 2020

Chichipatos: Niteliksiz Bir Noel

İllüzyonist olmaya heveslenen bir muhasebeci, Kolombiya’nın en çok aranan suçlularından biri olduğunu bilmediği patronunu Noel’i ailesiyle birlikte geçirmeye davet eder.

18 Aralık 2020

Sweet Home: 1. Sezon

Sweet Home – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

İnsanlar acımasız canavarlara dönüşerek dehşet saçarken sorunlu bir genç ile komşuları hayatta kalmak ve insanlıklarına tutunmak için savaşır.

Home for Christmas: 2. Sezon

Meraklı ailesine bir erkek arkadaşı olduğuna dair yalan söyleyen Johanne, Noel’de ailesiyle tanıştırabileceği gerçek bir sevgili arayışına çıkar.

Ma Rainey’s Blue’un Annesi

Blues’un Annesi lakaplı sanatçı ve grubu, 1927’de Şikago’daki bir stüdyoda bir araya geldiğinde gerilim yükselir. August Wilson’ın oyunundan uyarlandı.

Ağır Romantik, Borç Harç (Debt Fees), Dört Kardeşler, Facia Üçlü, What They Had, Korra Efsanesi (The Legend of Korra), My Hero Academia, OHA Diyorum, Sar Başa, Göl Evi, CoComelon ise 14-20 Aralık 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön