28 Ekim – 3 Kasım Netflix Rehberi

Kasım ayına geçiş yaptığımız, 28 Ekim – 3 Kasım haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında The King, American Son ve Holiday in the Wild gibi merak uyandırıcı yapımlar mevcut.

28 Ekim 2019

Little Miss Sumo

21 yaşındaki kadın sumo güreşçisi Hiyori, profesyonel olarak müsabakalara katılması yasaklanınca sumo için ringte ve ring dışında mücadeleye başlar.

Nowhere Man

Nowhere Man – Official Trailer
Netflix / Youtube

İdamı bekleyen bir adam, tuhaf bir karşılaşmanın ardından alternatif zaman döngülerini yaşayınca, ailesini korumak için hapishaneden kaçar.


Kasım ayında Netflix Türkiye’de neler var?

Kasım 2019 Netflix Türkiye Rehberi
Netflix Türkiye / Youtube

1 Kasım 2019

Atypical: 3 Sezon

Atypical 3. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sam üniversitenin ilk yılına girerken, arkadaş edinmekten programlarını yönetmeye kadar yeni zorluklarla boğuşur.

American Son

American Son – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Ayrı yaşayan, farklı ırklardan bir anne-baba, kayıp oğullarıyla ilgili sorularına cevap arar. Broadway oyunundan uyarlanan yapımda Kerry Washington ve Steven Pasquale başrolde.

The King

The King – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Şımarık prens Hal, babasının ölümünün ardından İngiltere tahtına çıkınca hem saraydaki entrikalarla hem de devraldığı savaş ve kaos ortamıyla baş etmek durumunda kalır.

Holiday in the Wild

Holiday in the Wild – Official Trailer
Netflix / Youtube

Kocası tarafından terk edilen New Yorklu zarif bir kadın, tek başına Afrika safarisine gider ve hayatında yeni bir amaç bulur. Kristin Davis ve Rob Lowe başrolde.

Fire in Paradise

Fire in Paradise – Main Trailer
Netflix / Youtube

2018 yılında Paradise kasabasını yok eden ve Kaliforniya’nın en ölümcül yangını olarak bilinen Kamp Ateşi’nden kurtulanlar, yaşananları anlatıyor.

Hello Ninja: 1. Sezon

Sıkı dostlar Wesley ve Georgie ile şapşal kedi yardımcıları Pretzel, ninjalara dönüşerek sihirli bir dünyaya girer ve orada sorunları çözüp günü kurtarır.

True: Elma Hasadı

Gökkuşağı Krallığı’nda Grabble elması hasat mevsimidir ama Hüzünlü Glooma sonbaharın gelmesini istemez. True ve arakdaşları festivali kurtarabilecek mi?

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (Sherlock Holmes: Gölge Oyunları), Mad Max, Mad Max 2: Yol Savaşçısı, Mad Max Beyond Thunderdome, Terminator 3: Rise of the Machines (Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi), San Andreas Fayı, Seven Pounds (Yedi Yaşam), The Adventures of Tintin (Tenten’in Maceraları), Darkest Hour (En Karanlık Saat) ise 28 Ekim – 3 Kasım 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön