29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Netflix Rehberi

Temmuz ayına geçiş yaptığımız 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 haftasında yeni ayın gelişiyle Netflix orijinal yapımları dışında bir çok yapım da Netflix Türkiye kataloğuna yerini alıyor.

30 Haziran 2020

Adú

Kuzey Afrika’daki bir İspanyol kentinin yakınlarında bir çocuk acı dolu bir yolculuğa çıkar, bir baba kızıyla yeniden bağ kurar ve bir sahil muhafızı suçluluk duyar.

BNA: 1. Sezon

Bir rakun kıza dönüşen Michiru, kurt yaratık Shirou ile birlikte Anima-City özel bölgesinde güvenli bir yer arar ve yanıtların peşine düşer.

George Lopez: We’ll Do It For Half

Göç, zorlu akrabalar ve yaşlanma gibi pek çok konuya değinen komedyen George Lopez, Amerika’daki Latin kültürünün geleceğini ve geçmişini ele alıyor.

Homemade: 1. Sezon

Dünyanın dört bir yanından beğenilen yönetmenler, farklı ve çeşitli türler içeren bu kısa film koleksiyonuyla COVID-19 karantinası sırasında yaratıcılıklarını sergiliyor.

Temmuz 2020

Netflix Türkiye’de Bu Ay Neler Var? – Temmuz 2020
Netflix Türkiye / Youtube

1 Temmuz 2020

Unsolved Mysteries: 1. Cilt

Unsolved Mysteries – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Efsanevi belgesel Unsolved Mysteries, izleyicilerin gizemleri çözmede kilit rol oynayacağı umuduyla açıklanamayan kaybolma olaylarını, ölümleri ve gerçeküstü karşılaşmalarıyla geri dönüyor.

Deadwind: 2. Sezon

Yaşadığı trajik kayıptan sadece birkaç ay sonra dedektif Sofia Karppi, Helsinki’deki bir inşaat şirketiyle bağlantıları olan bir kadının öldürülmesini araştırır.

Riccione Güneşinin Altında

Riccione’nin sahillerinde tatil yapan bir grup genç, arkadaş olup romantik ilişkiler ve yaz aşkları konusunda birbirlerine yardım eder.

Say I Do: 1. Sezon

Bu reality programında çiftler, üç uzman tarafından bir haftadan kısa bir sürede tasarlanan rüya gibi bir düğünle aşklarını taçlandırıp muratlarına eriyor.

Çiko Bon Bon: Yetenekli Maymun: 2. Sezon

Çeşitli aletleri ve mühendislik zekâsını kullanan maymun teknisyen Chico Bon Bon ve Onarım Timi, Blunderburg sakinlerine tüm sorunlarını çözmede yardım ediyor.

2 Temmuz 2020

Warrior Nun: 1. Sezon

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

Mystic Pop-up Bar: 1. Sezon

Eşsiz bir yeteneğe sahip bir adam, yüzlerce yıl yaşında olan ve müşterilerinin rüyalarına girerek onların duygusal sorunlarını çözen bir bar sahibi için çalışmaya başlar.

3 Temmuz 2020

Exatlon Türkiye: 1. Sezon

Türkiye’nin sosyal medya fenomenlerini karşı karşıya getiren macera dolu sportif yarışmayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler cezaya kalacak?

Las chicas del Cable 6.Sezon

Lidia’nın en büyük rakibi intikam almak için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle gelir.

Hustlers

Zor durumdaki bir striptizci ve sokakların kurdu akıl hocası, 2008 küresel ekonomik krizi sırasında Wall Street’te çalışan müşterilerinden faydalanmak için birlik olur.

Desperados

Desperados – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sarhoşken utanç verici bir e-posta gönderen umutsuz romantik Wes, yeni aşkı bu mesajı okumadan önce silmek için en iyi arkadaşlarıyla Meksika’ya gider.

Bebek Bakıcıları Kulübü: 1. Sezon

Bebek Bakıcıları Kulübü – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bir arkadaş grubunu ve onların kendi kurdukları bakıcılık işini anlatan bu dizide Ann M. Martin’in sevilen kitapları günümüze uyarlanıyor.

40 Yıllık Bekar, Balto, Büyük Lebowski, Chef & My Fridge, Dr Seuss Loraks, Geleceğe Dönüş 1-2-3, Grinch, Kadın Kokusu, Pamuk Prenses ve Avcı, Serenity, Tatil, Upgrade, Vahşiler, El Limite infinito, #AnneFrank – Parallel Stories, Ali Baba ve 7 Cücler, Pek Yakında, Amerikan Pastası: Bando Kampı, Aşkzede, Ayrılık, Babalar Savaşıyor, Babam, Baş Belası, Bean Bir Felaket Filmi, Bir Erkek Hakkında, Bumblebee, Cennetimden Bakarken, Close Enemies, Deli ve Dahi, Derin Karanlık, Derin Kırmızı, Doğmamış, Düşmanı Korurken, Eltilerin Savaşı, Emoji Filmi, Felekten Açlık Oyunları, Genç Titanlar Filmi, Gerçeğe Çağrı, Gizemli Yolcu, Güneş ve Ay – Ultra Efsaneler, Hayat Sana Güzel, Hayvan Mezarlığı İki, Hellboy 2: Altın Ordu, Hudson Hawk, Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı, Kaza Kurşunu, Kimlik Hırsızı, Komik Bir Hikaye, Meg: Derinlerdeki Dehşet, Modern Family: Sezon 10, MotoGP Tutkusu, Mükemmel Uyum, Özgürlük Listesi, Özgürlük Yazarları, Redemption, Reach the Rock, Robin Hood, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3, Salaklar Sofrası, Sefiller: 25. Yıldönümü Konseri, Size de Çıkabilir, Soldaki Son Ev, Sosyete Polisi 1-2, Sugar Rush, Traffik, Yaşamın Kıyısında, Yeşil Bölge, Zoraki Kral ise 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön