8-14 Haziran 2020 Netflix Rehberi

Yine oldukça geç kalan bir haftalık Netflix rehberi… 8-14 Haziran 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek -yazı yayına girdiğinde muhtemelen bir çoğu eklenmiş olan- yapımlar arasında Curon, Reality Z, Orman ve The Search ilk bakışta dikkat çeken yapımlar.

10 Haziran 2020

Curon: 1. Sezon

CURON – Official Trailer
Netflix / Youtube

17 yıl sonra ergen ikizleriyle birlikte memleketine dönen bir kadın, gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca çocukları karanlık aile mirasıyla hesaplaşmak zorunda kalır.

Reality Z: 1. Sezon

Rio de Janeiro’daki zombi salgını Olimpos isimli bir reality programının yarışmacılarının stüdyoda mahsur kalmasına sebep olur. Stüdyodaki tek tehdit, insan eti peşindeki zombiler değildir.

Lenox Hill: 1. Sezon

New York’un meşhur Lenox Hill Hastanesi’nde çalışan dört doktor, bu belgesel dizisinde özel hayatlarını hastalarına olan adanmışlıklarıyla dengelemeye çalışıyor.

12 Haziran 2020

Orman (The Woods / W glebi lasu) 1. Sezon

Bir cinayet kurbanının cesedinde bulunan bir kanıt, bir savcıda 25 yıl önce ortadan kaybolan kız kardeşinin hâlâ hayatta olabileceğine dair bir umut yaratır.

The Search: Mini Dizi

Gerçek bir öyküden uyarlanan mini dizi The Search’de; Meksiko yakınlarındaki bir banliyöde bir kız çocuğu kaybolduğunda, olaya dâhil olan bazılarının kişisel çıkarları aramayı zorlaştırır.

Da 5 Bloods

Da 5 Bloods – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Afro-Amerikalı dört gazi, savaştan onlarca yıl sonra manga komutanlarının cesedini ve gömülü bir altın zulasını bulmak için Vietnam’a döner. Yönetmen Spike Lee.

Dating Around: 2. Sezon

Flört ve başarısızlıkla dolu her bölümde, gerçek hayatta bekâr olan bir kişi tanımadığı beş kişiyle buluşuyor. Görevi ise ikinci kez buluşmaya değecek bir eşleşme bulmak.

F is for Family: 4. Sezon

Murphy ailesiyle birlikte çocukların özgürce gezip dolaştığı, biranın su gibi aktığı ve bir erkekle televizyonunun arasına hiçbir şeyin giremediği 1970’lere gidiyoruz.

Frank Elstner ile Son Bir Soru: 1. Sezon

Bu veda programında efsanevi Alman sunucu Frank Elstner, Daniel Brühl ve Lena Meyer-Landrut gibi yıldızlarla derin konulara dalıp tartışmalarının tadını çıkarıyor.

Jo Koy: In His Elements

Jo Koy, Filipin kökenli Amerikalı komedyen, DJ ve break dansçılara yer veren bu benzersiz gösteride yerel kültürü öne çıkararak Manila’yı kahkahaya boğuyor.

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı: 2. Sezon

İzole yetişmiş ancak mücadeleci bir kız, ayaktakımı ekibinin yardımıyla mutant hayvanlarla dolu bir dünyada zorlukları aşarak hayatta kalmayı ve evine dönmeyi öğrenir.

14 Haziran 2020

Marcella: 3. Sezon

18 ay sonra Marcella, gizli bir ajan olarak bir suç ailesine sızdığı Belfast’ta yeni bir kimlikle yaşamaya başlar.

My Mister, All Saints, Ayı Adam, Whispers, Addicted to Life, Axone, Biz Böyleyiz, Don’t Crack Under Pressure 1-2-3, Magnetic ise 8-14 Haziran 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön