Amazon Prime Gaming Şubat 2022 Oyunları

Amazon, Prime abonelerine alışverişlerde ayrıcalık, Prime Video gibi hizmetlerinin yanı sıra oyuncular için Prime Gaming servisi ile her ay bir çok oyunu ve oyun içi içeriği abonelerine ücretsiz veriyor. Şubat ayında Amazon Prime üyelerine Prime Gaming‘de ücretsiz verilen oyunlara göz atalım.

Oyunları kütüphanenize eklemek için Amazon hesabınız ile Gaming Amazon adresine giriş yaparak eklemek istediğiniz oyunu veya içeriği talep etmeniz yeterli. Sonrasında da adımları takip ederek oyunlara sahip olabilirsiniz. GOG için oyun keyi verilirken Epic için hesabınızı bağlama aşamalarını takip etmeniz gerekli.

Stellaris (GOG)

Paradox Development Studios tarafından geliştirilen ve 2016 yılında çıkış yapan bilim kurgu strateji oyunu Stellaris‘da harikalarla dolu bir galaksiyi keşfedin. Çeşitli yabancı ırklarla etkileşime geçin, beklenmedik olaylarla garip yeni dünyalar keşfedin ve imparatorluğunuzun erişimini genişletin. Oyunun Steam versiyonu 59TL, GOG versiyonu ise 40$ değerinde.

World War Z: Aftermath (Epic Games)

Co-op zombi nişancılık deneyiminin doruk noktası World War Z: Aftermath, şimdiye kadar 15 milyonu aşkın oyuncunun beğenisini toplayan World War Z‘nin evrimindeki yeni halka. Heyecanlı hikâye bölümlerinde dünyanın dört bir yanından zombi istilası altındaki yeni yerlerde aç zombi sürüleriyle savaş. Oyunun Epic Games fiyatı 69TL’den indirimle 44,85TL.

Golazo! Soccer League (Amazon Games)

Golazo, orta büyüklükte sahalara sahip, faul ve ofsayt düdüğü olmayan dinamik bir arcade futbol oyunudur. Oyunun Steam fiyatı 16,50TL.

As Far as the Eye (Amazon Games)

Gezici bir köy inşa edin ve kabilenizle The Eye adlı dünyanın merkezine doğru seyahat edin. Bu roguelike sıra tabanlı kaynak yönetimi oyunu prosedürel durumlardan, doğal olaylardan, beceri ağaçlarından ve zor seçimlerden oluşur. Oyunun Steam fiyatı 40TL

Ashwalkers: A Survival Journey (Amazon Games)

Kuralları olmayan acımasız bir dünyada hayatta kalma macerası. Ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kaldığında seçimlerin yolunu çizecek. Ekibini, yiyeceklerini ve ekipmanını yöneterek çizgisel olmayan hayatta kalma hikâyesinin 34 farklı muhtemel sonunu deneyimle. Oyunun Steam fiyatı 20,50TL.

Double Kick Heroes (Amazon Games)

Double Kick Heroes’da metal müziğin ritmine ayak uydurarak zombilerle dolu bir yolda aracımızla hayatta kalmaya çalışıyoruz. 6 adet lisanslı şarkının yanı sıra kendi müziklerinizi de oyuna dahil edebilirsiniz. Oyunun Steam fiyatı 32TL.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön