Amazon Prime Gaming Şubat 2023

Amazon, Prime üyelerine ücretsiz verdiği oyunlarda değişikliğe giderek aylık olarak tek sefer yerine oyunları haftalık olarak eklemeye başladı. Haftlık olarak eklenecek oyunlar bir ay süresince kütüphanenize eklenebilir olacak.

February 2023 – Prime Gaming
Youtube / Prime Gaming

Prime Gaming Şubat 2023 Ücretsiz Oyunları

2 Şubat

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY sürümü, Morrowind’in yanı sıra Bloodmoon ve Tribunal genişletmelerindeki tüm içeriği içerir.

Onsen Master

Onsen Master, oyuncuların fantezi adası Izajima’da çeşitli müşteri rahatsızlıklarına uygun malzemeler yaratması gereken bir kaplıca müşteri yönetimi oyunudur!

9 Şubat

Aerial_Knight’s Never Yield

Şehri sonsuza dek değiştirebilecek kanıtları ortaya çıkaran Wally’nin hikayesini anlatan bu 3D koşu oyununda Fütüristik Tokyo tarzı Detroit’te hayatta kalın. Detroit Artist’in otantik seslerini içeren harika bir film müziği ile bir oyun dünyasını keşfedin.

Divine Knockout

Türünün tek örneği olan 3. şahıs kameralı platform dövüş oyununda tanrıları yere ser! Ufak ama kudretli bir mitoloji tanrısına dönüş, üç boyutun tümünde dövüş ve tek başına hükmetmek için dostlarını haritanın dışına at.

16 Şubat

One Hand Clapping

One Hand Clapping, sesli bir 2D platform oyunudur. Mikrofonunuza şarkı söyleyerek veya mırıldanarak bulmacaları çözün ve etrafınızdaki dünyayı değiştirirken sesinizin gücüne güvenin.

BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad

Tonlarca aksiyon ve galonlarca kanla dolu hızlı ve çılgın bir arcade fantezisi! BATS takım arkadaşlarını Scorpion Supreme ve STING’in şeytani pençelerinden kurtarmak Kont Bloodvayne ve vampir güçlerine kalmıştır.

23 Şubat

Space Crew: Legendary Edition,Şimdiye kadarki en zor görevinizin vakti geldi! Space Crew: Efsanevi Sürüm’de Galaktik Efsane olmak için Dünya’yı savunurken gelişen uzaylı ve android ordularıyla savaşmak için ekibinizi toplayın ve eğitin.

Tunche

Tunche, roguelike unsurları olan büyüleyici bir elle çizilmiş aksiyon oyunudur. Arkadaşlarınızla takım kurun veya tek başınıza oynayın. 5 benzersiz karakter arasından seçim yapın ve Amazon yağmur ormanlarında huzuru yeniden sağlayın!

Space Warlord Organ Trading Simulator

Garip ve gelişen bir evrende organları alın, satın ve takas edin. İhtiyacın olduğunu bilmediğin bilimkurgu vücut korku pazarı kralı oyununda uzaylı kapitalizminin titreyen iç organlarına dal.

League of Legends, Valorant, Fifa 23, Roblox, Apex Legends, Brawlhalla ve daha bir çok oyunda geçerli ücretsiz oyun içi içerikler oyuncuları bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön