The Last Laugh (2019) İnceleme

The Last Laugh, Chevy Chase (Al Hart) ve Richard Dreyfuss‘un (Buddy Green) başrollerini paylaştığı 2019 yapımı Netflix filmi.

Zamanında iyi işler yapmış menajer Al Hart, torununun ısrarı sonucu istemeyerek de olsa huzur evine yerleşmeye karar verir. Tur için gittikleri huzur evinde ilk müşterisi olan Buddy Green ile karşılaşır.

50 yıl önce kariyerinin zirvesine varmak üzereyken bir anda her şeyi bırakan Buddy Green ortadan kaybolur. Film içerisinde sebeplerini ve ne yaptığını öğreniyoruz. Huzur evine bir türlü adapte olamayan Al Hart ise Buddy‘i yoldan çıkartıp yeniden sahne almaya ikna eder.

Böylelikle ikili New York‘da son bulacak bir turneye çıkarlar. Eskisi kadar bağlantıları kalmayan Al, sahne alması için Buddy’e ilginç yerlerde işler ayarlar ve ihtiyar ikilimiz yer yer komik maceralara atılır.

Sanırım en çok korktuğum şeyleri sorsanız bunlardan biri yetmiş seksen yaşlarına geldiğimde ve geriye baktığımda kayda değer, dolu dolu yaşanmış bir hayat görememek olur. The Last Laugh‘da beni etkileyen en önemli şey de bu oldu. Al ve Buddy her ne kadar düşündüklerinde iyi yaşamış olsalar da hala tamamlayamadıkları var ve bunları gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

Hoş vakit geçirebileceğiniz biterken yüzünüzde bir tebessüm bırakacak eğlenceli bir film The Last Laugh. Puan vermek gerekir ise 10 üzerinden 6’dır.

Görsel: Netflix

The Last Laugh (2019) İnceleme” üzerine 2 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön