13-19 Ocak 2020 Netflix Rehberi

13-19 Ocak 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Sex Education 2. sezonu ve Grace and Frankie’nin 6. sezonu olmak üzere bir çok yapım mevcut.

13 Ocak 2020

Dostum ve Ben: 1. Sezon

Sosyal kaygı bozukluğu olan 11 yaşındaki bir oğlan ortaokula başlayınca ihtiyaç duyduğu gücü, Dost adlı hırpani bir duygusal destek köpeğinde bulur.

14 Ocak 2020

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı: 1. Sezon

İzole yetişmiş ancak mücadeleci bir kız olan Kip, mutant hayvanlarla dolu bir dünyada zorlukları aşarak hayatta kalmayı öğrenir ve evine geri dönmek için her türlü yardıma açıktır.

Leslie Jones: Time Machine

Leslie Jones: Time Machine – Official Trailer
Netflix / Youtube

Prince’i baştan çıkarmaya çalışmaktan uyku apnesiyle savaşmaya, Leslie Jones bu kaba ve çılgın stand-up komedisinde yetişkinlikte geçirdiği evrimden neşeyle bahsediyor.

15 Ocak 2020

Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez: Mini Dizi

Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez – Ana Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Arkadaşlar, diğer oyuncular ve sektörden isimlerle röportajlar içeren belgesel dizisi, NFL yıldızı Aaron Hernandez’in hüküm giymiş bir katile nasıl dönüştüğünü inceliyor.

Göze Göz

Uyuşturucu baronu yüzünden hayatı trajik bir şekilde etkilenen intikam peşindeki bir hemşire, hapisten çıkan bir kartel liderinin sorumluluğuna verilir.

16 Ocak 2020

NiNoKuni

İki sıradan genç, arkadaşlarının ve onun diğer dünyadaki kopyasının hayatını kurtarmak için sihirli bir yolculuk yapar. Ama aşk, yolculuklarını karmaşık bir hala getirir.

17 Ocak 2020

Grace and Frankie: 6. Sezon

Grace and Frankie 6. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Emmy adaylığı bulunan, Jane Fonda ve Lily Tomlin’in hayat verdiği Grace ve Frankie’nin kocalarının birbirine aşık olmasından sonra kurdukları dostluğun anlatıldığı Grace and Frankie altıncı sezonu ile izleyicisi ile buluşuyor.

Ares: 1. Sezon

Amsterdam’ın seçkinlerinden olmayı hedefleyen hırslı bir üniversite öğrencisi, korkunç bir sırrı sakladığından habersiz özel bir öğrenci birliğine katılır.

Sex Education: 2. Sezon

İlk sezonuyla kendisinden oldukça söz ettiren Sex Education’ın ikinci sezonunda da Otis ve Maeve’nin maceraları devam ediyor. Maeve ile Aimee’nin yakın arkadaşlık ilişkisi, Aimee ‘Dokunulmazlar’ olarak bilinen arkadaş grubunu bıraktığından beri her zamankinden daha güçlüdür. Eric, yeni keşfettiği öz güveni sayesinde hiç alışkın olmadığı şekilde ilgi çektiğini fark eder.

A Fall from Grace

https://www.youtube.com/watch?v=od5c_HLvv2s
Tyler Perry’den A Fall from Frace – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sabıkası olmayan Grace, yeni kocasını öldürdüğünü itiraf edince, onu savunmakla görevlendirilen gen. avukat kendini müthiş bir komplonun içinde bulur.

Nailed It! Almanya: 1. Sezon

Bu komik yarışma programında amatör aşçılar, 5000 avroluk ödülü kazanmak için görkemli tatlıları yeniden yaratmayı deniyor ve kaçınılmaz şekilde başarısız oluyor.

Hip-Hop’un Hikayesi: 4. Sezon

Bu belgesel dizisinde, nüfuzlu MC’ler, DJ’ler ve piyasanın önde gelen isimleri ile yapılan röportajlarla türün 1970’lerden 2000’lere dinamik evrimi ele alınıyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön