15-21 Mart 2021 Netflix Rehberi

Her Şeye Evet (Yes Day), Gerçek Aşk (The One) ve Kağıttan Hayatlar gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından 15-21 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar arasında Country Comfort, One Small Problem, Sky Rojo ve Keçiyi Kaçırma ilk bakışta dikkat çeken yapımlar.

16 Mart 2021

Waffles ve Mochi: 1. Sezon

Waffles ve Mochi – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Meraklı kuklalar Waffles ve Mochi dünyayı dolaşarak hem yiyeceklere ve kültürlere dair mucizeleri keşfediyor hem de yemek malzemelerini öğreniyor.

18 Mart 2021

Keçiyi Kaçırma

Şehrin sevilen maskotu olan Celestina adlı keçinin peşine düşen iki bahtsız polis, azılı suçlularla karşı karşıya gelince boylarından büyük bir işe kalkıştıklarını anlar.

B: The Beginning: 2. Sezon

Seri katil “B” cinayetlerine başladığında dâhi dedektif Keith Flick kraliyet polis gücüne geri döner. Gizemli genç Koku’nun müttefik mi yoksa hedef mi olduğu belirsizdir.

Nate Bargatze: The Greatest Average American

Nate Bargatze bu gösteride Zoom komedileri, telefonunu kaybetme macerası, otellerdeki kahvaltı felaketleri, caddy olarak kullanılan hayvanlar ve daha fazlasına değiniyor.

19 Mart 2021

Country Comfort: 1. Sezon

Umut vadeden genç bir country şarkıcısı, müzik konusunda yetenekli bir ailenin yanında dadılık yapmaya başladığında eksikliğini çektiği müzik grubunu bulur.

One Small Problem

Çocuklardan nefret eden bir kadına âşık olan bir babanın 9 yaşındaki kızı bu işe bir çözüm bulur: babasının kardeşiymiş gibi davranmak! Bunda ters gidebilecek ne var ki?

Sky Rojo: 1. Sezon

Muhabbet tellallarıyla onun adamlarından kaçan üç kadın özgürlüklerine kavuşmak için çılgın bir maceraya atılır. La casa de papel’in yaratıcılarından.

Alien TV: 2. Sezon

Uzaylı muhabirler Ixbee, Pixbee ve Squee; Dünya denilen güzel ama garip bir gezegene gider. Burada insanları ve onların hobilerini anlamaya çalışırlar.

Formula 1: Drive to Survive: 3. Sezon

Covid-19 dünyayı sarsarken Lewis Hamilton, Max Verstappen ve diğer üst düzey pilotlar kısaltılan 2020 sezonunda damalı bayraklara ulaşmaya çalışıyor.

The Yin Yang Master

Âlemler arasında savaş patlak verince Yin Yang ustası Qingming karanlık bir güce karşı Boya Usta ile iş birliği yapar. Ama onları bekleyen tek tehlike bu değildir.

21 Mart 2021

Love (ft. Marriage and Divorce) 1. Sezon

Mutlu gibi görünen evliliklerinin yaşanan değişim ve sorunlardan etkilenmesi, radyo programında çalışan üç başarılı kadının hayatını temelinden sarsar.

Ölümcül Masumiyet, Melekler ve Şeytanlar ve Pocoyo ise 15-21 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye’ye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön