16-22 Eylül Netflix Rehberi

16-22 Eylül 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında ilk sezonuyla sevilen Disenchantment’in 2. sezonu ve The Last Kids on Earth serisinin ilk kitabından uyarlanan animasyon serisinin ilk sezonu Dünya Üzerindeki Son Çocuklar: 1. Kitap yer alıyor.

17 Eylül 2019

Dünya Üzerindeki Son Çocuklar: 1. Kitap (The Last Kids on Earth)

Popüler kitap serisinden uyarlanan The Last Kids on Earth, yaşadığı kasaba zombi ve canavar istilasına uğrayan ve hayatta kalmak için arkadaşlarıyla işbirliği yapan bir gencin hikayesini konu alıyor.

20 Eylül 2019

Disenchantment: 2.Kısım

https://www.youtube.com/watch?v=sT4DJnYR1OI
Disenchantment 2. Kısım Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor, mistik kaderini öğreniyor ve babasının krallığının toparlanmasına yardım ediyor.

Fastest Car: 2.Sezon

Aralarında Honda, Ford, Oldsmobile ve hatta bir Mini Cooper’ın da bulunduğu modifiye edilmiş gizli hız canavarları, pahalı süper arabalarla kapışıyor.

Between Two Ferns: The Movie

Sunucu Zach Galifianakis, bütçesi olmayan talk şovu “İki Eğrelti Otu Arasında” için görüşebileceği ünlü kişiler bulmak üzere bir yolculuğa çıkıyor.

True: Cadılar Bayramı Şekerleri

Karnı acıkan bir Koca Ayak, yasaklı bir şekeri gizlice yiyip krallığı Uyuyan Yeşillerle doldurunca günü kurtarmak True ve arkadaşlarına düşer.

Yol Arkadaşım 2, King of Boys, Kabir Singh ise 16-22 Eylül haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön