17-23 Haziran Netflix Rehberi

Murder Mystery, Trinkets gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından 17-23 Haziran haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında hiç şüphesiz en çok beklenilen ise Dark’ın 2. sezonu.

18 Haziran 2019

Adam Devine: Best Time of Our Live

Çoşkulu komedyen Adam Devine, Omaha’da sahnelediği stand-up gösterisinde ergen tuhaflıkları, ünlülerle karşılaşma ve Muhteşem Uyum’a seçilmesi gibi konulardan bahsediyor.

19 Haziran 2019

Beats

Şikago’nun Güney Yakası’nda hip hop dehası August Monroe ve gözden düşmüş eski müzik menajerinin yardımıyla anksiyete ile mücadele ederken yeni yaratıcı sınırlar keşfeder.

Demokrasinin Sınırı (The Edge of Democracy)

Gazeteciliği otobiyografiyle harmanlayan bir belgeselci, Brezilya’nın sorunlu siyasi geçmişini ve bunun ailesini nasıl etkilemeye devam ettiğini inceliyor.

21 Haziran 2019

Dark: 2. Sezon

Dark 2. Sezon Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Uğursuz Son Döngü’nün tarihi yaklaşırken Winden’da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder. Dark’ın 2. sezonu, haftanın herhalde en çok beklenen yapımıdır. Hafta ortasında hem yeniden hatırlamamız hem de henüz izlememiş olanlar için ilk sezon hakkında da bir yazı hazırlamayı düşünüyorum.

Tutuklu Kızlar: Genç ve Tutkulu (Girls Incarcerated) 2. Sezon

Kavgalar, dostluklar, flört, kurallar. Zaten dramla dolu olan ergen yaşamı, parmaklıklar ardında çok daha zorludur.

Mr. Iglesias

Mr. Iglesias Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Stand-up fenomeni Gabriel Iglesias, başrolünü oynadığı bu dizide mezun olduğu lisedeki yetenekli ama uyumsuz çocuklara yardım etmeye çalışan bir öğretmeni canlandırıyor.

The Casketeers: 2. Sezon

Maorili cenaze kaldırıcıları Francis ve Kaiora Tipene ile çalışanları; özen, saygı ve güler yüz göstererek Polinezyalı ailelerin kayıplarıyla başa çıkmasına yardım eder.

İtiraf Kasetleri (The Confession Tapes) 2. Sezon

Gerçek suçları konu alan bu belgesel dizisi; zoraki, istemsiz veya düzmece itiraflar nedeniyle cinayetten hüküm giydiklerini iddia edenlerin davalarını inceliyor.

Jaoon Kahan Bata Ae Dil

Bir Mumbai akşamında konuşmaları giderek daha iğneleyici bir hâl alan bir çifti portreleyen bu filmde gerilim hiç eksik olmuyor.

GO! Bu Hayat Senin (GO! Vive a tu manera) 2. Sezon

Mia, burs kazandığı seçkin bir sahne sanatları okulunda yakın arkadaşlar edinir ama okulun sahibinin popüler kızıyla sorunlar yaşamaktadır.

22 Haziran 2019

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu (Annabelle Creation)

Oyuncak bebek yapan bir adam ve karısının, kızlarının ölümünden yıllar sonra evlerini açtığı bir öksüz, çok geçmeden adamın tuhaf eserlerinin birinden korkmaya başlar. Serinin yeni filmi de önümüzdeki hafta vizyona girmeye hazırlanırken ikinci filmi izlemek isteyenler için güzel bir seçenek.

Ad Vitam, The End of Evangelion, Evangelion: Death (True)², Neon Genesis Evangelion: 1. Sezon, Same Kind of Different as Me (Aynı Benim Gibi Değişik), Shooter: 3. Sezon, Memory Games (Hafıza Oyunları) ise 17-23 Haziran haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Hafta boyunca yayınlanacak incelemeleri takip etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön