24-30 Haziran Netflix Rehberi

Haziran ayının son haftası olan 24-30 Haziran 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar.

24 Haziran 2019

Forest of Piano: 2. Sezon

Kai, ormana bırakılan eski bir piyanoyu çalarak büyür; Shuhei’nin babasıysa meşhur bir piyanisttir. Tesadüfen karşılaşmaları, hayatlarını ve müziği değiştirir.

25 Haziran 2019

Mike Epps: Only One Mike

Mike Epps, bu açık sözlü stand-up gösterisinde seksle ilgili tavsiyeler, özel eğitim, yaşlanan vücut organları ve çok daha fazlası hakkında konuşuyor.

27 Haziran 2019

Daniel Sosa: Maleducado

Daniel Sosa bu ikinci stand-up gösterisinde çocukluğunu hatırlıyor, Meksika geleneklerinin derinliklerine iniyor ve “Coco” filminden bahsediyor.

28 Haziran 2019

Dope: 3. Sezon

Los Angeles’dan Rotterdam’a dünyanın her yerinde uyuşturucuya karşı verilen savaş devam ederken, kullanıcılar ve bağımlılar bu mücadelenin ortasında kalır.

Instant Hotel: 2. Sezon

Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, birbirlerinin evlerinde geceleyip yaşadıkları deneyime puan vererek en iyi Instant Hotel ünvanını kazanmak için yarışıyor.

Paquita Salas: 3. Sezon

90’larda İspanya’nın en iyi yetenek menajerlerinden biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybeder. Şimdi çaresiz bir hâlde yeni yıldızlar aramaktadır.

The Chosen One

The Chosen One Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Ücra bir köyde yaşayanları aşılamak üzere Pantanal’a gönderilen üç genç doktor, kendilerini sırlarla dolu, izole bir topluluğun arasında kapana kısılmış hâlde bulur.

Vis a vis: 2. Sezon

Göreve yeni gelen baskıcı güvenlik şefi, Macerana ve Cruz del Sur’daki diğer mahkûmları hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya zorlar.

Shaft

Shaft Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sert mizaçlı özel dedektif John Shaft, kendisinden yardım isteyen, tanımadığı oğlunun pek çok açıdan tıpkı kendisine benzediğini fark eder.

İbretlik Kanıtlar (Exhibit A)

Bu gerçek suç dizisi, dokunulan eşyalardaki DNA testleri ve kadavra köpekleri gibi şüpheli adli tıp teknikleriyle masum insanların nasıl suçlu bulunduğunu anlatıyor.

Motown Büyüsü (Motown Magic) 2. Sezon

Hayal gücü geniş bir çocuk olan Ben, sihirli resim fırçasının ve Motown’ın klasik seslerinin yardımıyla renkli sokak sanatına hayat vererek şehrini dönüşümden geçiriyor.

7SEEDS

7SEEDS Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Natsu adlı utangaç bir kız, insanlığın devamını sağlamak için seçilmiş bir grubun üyesi olduğunu öğrenir. Değişen bir Dünya’da bu grupla birlikte hayatta kalması gerekir.

Tales of the City: 1. Sezon, Further Tales of the City: 1. Sezon, More Tales of the City: 1. Sezon, Glee: 1. Sezon, Scare Tactics: 4. Sezon, The Golem, The Affair: 4. Sezon, Screwball, Robin Hood, Transformers: Age of Extinction (Transformers : Kayıp Çağ) ise 24-30 Haziran 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön