18-24 Mayıs 2020 Netflix Rehberi

Yanlış Missy (The Wrong Missy), White Lines, Seni Seviyorum Aptal ve Chichipatos‘u izlediğimiz bir haftanın ardından 18-24 Mayıs 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında ilk bakışta Sweet Magnolias, Blood & Water, The Lovebirds ve Control Z dikkat çekiyor.

18 Mayıs 2020

The Big Flower Fight: 1. Sezon

Çiçekçi, heykeltıraş ve bahçe tasarımcılarından oluşan on ekip, kimin en büyük ve en cesur bahçe heykellerini yapabileceğini görmek için dostane bir çiçek savaşı veriyor.

19 Mayıs 2020

Sweet Magnolias: 1. Sezon

Sweet Magnolias – Official Trailer
Netflix / Youtube

Amerika’nın güneyindeki Serenity adlı kasabada eski dostlar Maddie, Helen ve Dana Sue, ilişkileri, aileleri ve kariyerleriyle uğraşırken birbirlerine destek olur.

Patton Oswalt: I Love Everything: 1. Sezon

50 yaşına basmak. Aşkı yeniden bulmak. Yeni bir ev almak. Denny’s’de varoluşsal kriz yaşamak. Yeni stand-up komedisinde hayat, Patton Oswald’ın gözünün yaşına bakmıyor.

20 Mayıs 2020

Blood & Water: 1. Sezon

Blood & Water – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir partide yollarının kesişmesinin ardından Cape Townlu bir genç, özel okula giden yıldız yüzücünün doğar doğmaz kaçırılan ablası olup olmadığını öğrenmeye çalışır.

Beyaz Yakalıların İsyanı

Büyükbabası, Omar’ı Meksiko’da bir teknoloji şirketinde iş bulmaya zorlar. Omar bulduğu işte, beyaz yakalı tuhaf bir grupla ve bazı baş düşmanlarla tanışır.

Ben Platt Live from Radio City Music Hall

Müzik grubundan ve keskin zekâsından destek alan Ben Platt, sahnede oldukça kişisel bir repertuvar sergileyerek ilk albümü “Sing to Me Instead”den şarkılar söylüyor.

22 Mayıs 2020

The Lovebirds

The Lovebirds – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

İlişkilerinde hızla duvara çarpmak üzere olan bir çift, kazara bir cinayete karışınca katili bulup kendilerini aklamak için zamana karşı çılgın bir yarış verir.

Control Z: 1. Sezon

Control Z – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir hacker bir lisedeki tüm öğrencilerin sırlarını ifşa etmeye başladığında sosyal olmasa da gözlemci biri olan Sofia, bu hacker’ın kimliğini açığa çıkarmaya çalışır.

Selling Sunset: 2. Sezon

Oppenheim Grup’un seçkin emlakçıları Los Angeles’taki zengin müşterilere lüks hayatlar satmaktadır. Bu işte ilişkiler çok önemlidir ve sık sık büyük dramalar yaşanır.

Eğlenceli Tarih Dersleri

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşür.

Trailer Park Boys: The Animated Series: 2. Sezon

Nova Scotia’nın en sevilen zalimleri hep kaba saba tiplerdi. 12. sezon finalinin kaldığı yerden devam eden bu yapımda ise tüm ekip çizgi film tiplemelerine dönüşüyor.

24 Mayıs 2020

Betaal: 1. Sezon

Yeni bir otoban açmak üzere kabile köylülerini yerinden etmek için tutulan yetkililer, eski bir laneti ve İngiliz asker-zombilerden oluşan bir orduyu gün yüzüne çıkarır.

Kızlar Gecesi, Tag, Çakallarla Dans, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede, dabbe, dabbe 2, dabbe: Bir Cin Vakası, Sağ Salim, Sağ Salim 2 ise 18-24 Mayıs 2020 hatasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön