18-24 Şubat Netflix Rehberi

18 – 24 Şubat tarihleri arasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar.

19 Şubat 2019

Get Out (Kapan)

Beyaz kız arkadaşının ailesi ile tanışmak için ailenin şehir dışındaki evine giden siyahi Chris’in gerilim dolu hikayesi. 2017 yapımı filmin şuan ki IMDB puanı 7,7.

21 Şubat 2019

The Drug King – Netflix Orijinal Dizisi

Busanlı küçük çaplı kaçakçı, 1970’lerde yasa dışı uyuşturucu ticaretine balıklama dalar ve Japonya’ya yapılan uyuşturucu ihracatının kralı olur. Kore yapımı Netflix orijinal dizisi.

22 Şubat 2019

Suburra: La Serie: 2. Sezon

2008 yılında, Roma yakınlarındaki bir sahil kentindeki güç savaşlarını konu alan yapımın 2. sezonu. Takipçilerine duyurulur.

Workin’ Moms – Netflix Orijinal Dizisi

Doğum izninin ardından iş hayatına geri dönen, dört annenin çocuklarıyla, patronlarıyla ve aşk hayatlarıyla yaşadıkları mücadele.

Rebellion: 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Dublin’de 1916’da yaşanan olayları konu alan dizinin 2. sezonu. Daha önce ilk sezonunu izlemedim, izleyenler için 2. sezonu ile diziniz dönüyor.

The Big Family Cooking Showdown: 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Yemek tutkunu ailelerin, İngiltere’nin en iyi ev aşçılarını ünvanını kazanmak için en iyi yemeklerini servis ettiği senaryosuz dizinin 2. sezonu.

Paddleton – Netflix Orijinal Filmi

Kanser teşhisi konan Michael, arkadaşı ve aynı zamanda komşusu olan Andy’den hastalık onu öldürmeden önce hayatına son vermesine yardım etmesini ister.

Firebrand – Netflix Orijinal Filmi

Modern ilişkilerin inişleri ve çıkışlarını konu alan Hint yapımı Netflix filmi.

Paris Is Us – Netflix Orijinal Filmi

Paris’te çalkantılı bir aşkın ve yükselen gerilimin ortasındaki genç bir kadın, kendini hayallerin, anıların ve acabaların baş döndürücü sarmalında sıkışmış halde bulur.

Chef’s Table: Cilt 6

Adıyla kendini oldukça net açıklayan bir yapım. Yeni şefler, yeni lezzetler.

GO! Bu Hayat Senin: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Etkileyici Mia, burs kazandığı seçkin bir sahne sanatları okulunda yakın arkadaşlar edinir ama okulun sahibinin popüler kızıyla çatışır. Arjantin yapımı gençlik dizisi.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön