2-8 Mart 2020 Netflix Rehberi

I Am Not Okey With This, Followers, Desenfrenadas, Queen Sono, Hayatın Kıyısında (All the Bright Places) gibi yapımlarla buluştuğumuz bir haftanın ardından 2-8 Mart 2020 haftasında, sevenleri için Hakan: Muhafız ve Castlevania 3. sezonları ile geri dönüyor. Ayrıca Spenser Kanunları, Beyaz Kentin Sessizliği (El silencio de la ciudad blanca), Jonas ve Guilty gibi Netflix orijinal yapımı filmler bu hafta ekranlarımızda olacak.

3 Mart 2020

Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis – Netflix Standup Comedy Special
Netflix / Youtube

20’lerinin ortasında ve bundan bıkmış durumda. Çılgın eğlenceler için çok yaşlı, durulmak için çok genç olan komedyen Taylor Tomlinson’ın hedefinde kendi kararları var.

4 Mart 2020

Lil Peep Everybody’s Everything

Farklı türleri harmanlayan müziği, Lil Peep’e milyonlarca takipçi kazandırdı ve sonunda onun hayatını şekillendirdi. Bu samimi belgesel, sanatçının yükselişini anlatıyor.

5 Mart 2020

Castlevania: 3. Sezon

Castlevania Season 3 – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir vampir avcısı, Dracula’nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır.

Küçük Bheem ile Büyük Maceralar: Renklerin Festivali: 1. Koleksiyon

Özel bahar festivali boyunca şaşırtıcı sahne performanslarından arkadaşlarla boya püskürtmeye kadar tüm Holi şamatasında bebek Bhem’e katılın.

6 Mart 2020

Hakan: Muhafız: 3. Sezon

Hakan: Muhafız 3. sezonunda; İstanbul’da kaos yaşanırken Hakan, şehri yok edecek anahtarın peşindeki zorlu bir Ölümsüz ile karşı karşıya gelir. İlk iki sezonu izledim, sanırım sırf meraktan 3. sezonu da izlerim.

Beyaz Kentin Sessizliği (El silencio de la ciudad blanca)

Bir dedektif, hapisten çıkmak üzere olan bir seri katilin işlediği iddia edilenlerle tıpatıp benzeyen cinayetleri çözmek üzere Vitoria-Gasteiz’e döner.

Spenser Kanunları (Spenser Confidential)

Spenser Kanunları – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Eski bir polis ve eski bir mahkum olan Spenser, Boston’da iki polisin ölümüyle ilişkili meşum bir komployu açığa çıkarmak için umut vadeden dövüşçü Hawk ile birlik olur.

Jonas

Hem karanlık hem de karşı koyulmaz biri olan Nathan ile yaşadığı gençlik aşkını anımsayan Jonas, fırtınalı geçmişini bir türlü arkasında bırakamaz.

Paradise PD: 2. Sezon

Paradise PD: Season 2 – Official Trailer
Netflix / Youtube

Hevesli ve genç çaylaki küçük kasabalarındaki büyük bir uyuşturucu vakasında düşe kalka, ite kaka ilerleyen ve bizzat babasının idaresinde olan polis gücüne katılır.

Ugly Delicious: 2. Sezon

Ugly Delicious 2 – Official Trailer
Netflix / Youtube

Gereksiz her şeyden arınmış saf lezzet. Yıldız şef David Chang, dünyanın en tatmin edici yemeği için arkadaşlarını ağız sulandırıcı, kültürler arası bir ava çıkarıyor.

Guilty

Yakışıklı bir üniversiteli, popüler olmayan bir kız öğrenciye tecavüz etmekle suçlandığında oğlanın kız arkadaşı, gerçeği bulmak için öyküyü farklı açılardan inceler.

8 Mart 2020

Sitara: Kızların Hayalleri Sönmesin (Sitara: Lets Girls Dream)

1970’lerde Pakistan’da geçen bu sessiz kısa filmde, pilot olma hayali kuran 14 yaşındaki Pari, babasının onu yaşlı bir adamla evlendirme planından habersizdir.

A Cure for Wellness (Yaşam Kürü) ise 8 Mart 2020 Pazar günü Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön