24 Şubat – 1 Mart 2020 Netflix Rehberi

The Last Thing He Wanted, Spectros ve Gentefied gibi yapımların ardından 24 Şubat – 1 Mart 2020 haftasında, Mart ayının gelişinin de etkisiyle, çok sayıda yapım Netflix Türkiye kataloğuna ekleniyor. I Am Not Okey With This, Followers, Desenfrenadas, Queen Sono, Toy Boy, Hayatın Kıyısında (All the Bright Places), Sonsuz Siper (La trinchera infinita) ve ikinci sezonlarıyla Altered Carbon ve Always A Witch.

25 Şubat 2020

Pete Davidson: Alive From New York

Pete Davidson: Alive From New York – Official Trailer
Netflix / Youtube

Komedyen ve “Saturday Night Live” yıldızı Pete Davidson, New York’ta çekilen samimi ve açık sözlü stand-up gösterisiyle karşınızda.

26 Şubat 2020

I Am Not Okey With This: 1. Sezon

I Am Not Okey With This – Official Teaser
Netflix / Youtube

Endişeli bir tip olan Syd, filizlenen süper güçlerini kontrol etmeye çalışırken lisenin tuhaflıkları, aile draması ve en yakın dostuna duyduğu karşılıksız aşkla uğraşır.

Gabriel Fernandez’i Kim Öldürdü?: Mini Dizi

The Trials of Gabriel Fernandez – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir oğlanın gaddarca öldürülmesi ve onun velileri ile sosyal hizmet uzmanlarının yargılanması, sistemin savunmasız çocuklara sağladığı korumanın sorgulanmasına yol açar.

27 Şubat 2020

Altered Carbon: 2. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=a30xC46Sr4c
Altered Carbon 2. Sezon – Ana Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Netflix’in ses getiren yapımlarından biri olan Altered Carbon, 2. sezonu ile 27 Şubat 2020 tarihinde ekranlara geri dönüyor.

Followers: 1. Sezon

Followers – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir aktris adayı, habersiz çekilen fotoğrafının Instagram’da paylaşılmasıyla ünlenince gerçek hayatta mutluluğu tanımlamaya çalışan birçok Tokyolu kadının hayatı kesişir.

Pokemon:Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim

Pokemon: Mewtwo Strikes Back – Evolution – Official Trailer
Netflix / Youtube

Gizemli bir eğitmenin davetini kabul eden Ash, Misty ve Brock, yapay bir Pokemon olarak yaratılan ve maç yapmak isteyen Mewtwo ile tanışır.

28 Şubat 2020

Desenfrenadas: 1. Sezon

Bir grup arkadaş arabayla bir yolculuğa çıkar. Ancak beklenmedik dördüncü yolcu, onları planlarında ani bir değişiklik yapmaya zorlar.

Queen Sono: 1. Sezon

Queen Sono – Official Trailer
Netflix / Youtube

Güney Afrikalı casus Queen Sono, annesinin ölümünün ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışırken kendini iş ve siyaset dünyası arasındaki çirkin ilişkilerin ortasında bulur.

Toy Boy: 1. Sezon

Sevgilisinin kocasını öldürmekten hapse giren erkek striptizci, yeniden yargılanmak üzere serbest bırakılır ve sevgilisinin suçu onun üstüne attığını kanıtlamaya çalışır.

All the Bright Places (Hayatın Kıyısında)

Hayatın Kıyısında – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kişisel sorunlarıyla boğuşan iki genç, Indiana’nın harikaları hakkında yazmak üzere rahatlatıcı bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta ikisi arasında güçlü bir bağ kurulur.

La trinchera infinita (Sonsuz Siper)

İspanya İç Savaşı’nda Cumhuriyetçileri destekleyen bir adam, misillemeden korkarak 30 yılı aşkın bir süre eşinin yardımıyla evinde saklanır.

Always A Witch: 2. Sezon

İlk sezon incelemesini yeni sezon öncesinde yetiştirmeyi düşündüğüm Always A Witch’in ikinci sezonunda; Alicia’dan şüphelenen Carmen, onu üniversiteye kadar takip eder ve sosyal medyanın olduğu tuhaf bir dünyaya öğrenci olarak uyum sağlamaya çalışır.

Restaurants On The Edge: 1. Sezon

Üç yemek ve tasarım uzmanı, başarısız restoranları muhteşem manzaralarının ötesine taşımak ve onları yerel kültürlerle bağlayıp yeniden canlandırmak için dünyayı dolaşıyor.

Formula 1: Drive to Survive: 2. Sezon

Formula 1: Drive To Survive 2. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Formula 1’in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda da pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

Ruhların Kaçışı, Velvet Coleccion: Grand Finale, Maske, Rules Don’t Apply (Kuralları Boş Ver), Heartland 13. Sezon, Kelimeler Yetmez, The Tuxedo (Smokin), Ready Player One (Başlat), Mission: Impossible Fallout (Mission: Impossible Yansımalar), Rush Hour (Bitirim İkili), Şüphe, Rush (Zafere Hücum), Prenses Mononoke, A Cure For Wallness (Yaşam Kürü), Blow (Beyaz Şeytan), Rüzgarlı Vadi, Sihirli Kedi, Akame ga Kill! 1. Sezon, Safkan, Aşırıcılar, S.W.A.T.: Kuşatma Altında, The Neverending Story (Hiç Bitmeyen Öykü), Prenses Kaguya Masalı, Rush Hour 2 (Bitirim İkili 2), En Sevdiğim Komşularım, Bakugan: Battle Planet 1. Sezon, Voice 1. Sezon, DC Super Hero Girls 1. Sezon, The Butler (Başkanların Hizmetkarı), Savaşçılar, Lego DC Comics: Batman Be-Leaguered, Sylvanian Families: Uçmak Herkesin En Büyük Hayali ise 24 Şubat – 1 Mart 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön