20-26 Ocak 2020 Netflix Rehberi

Sex Education, Vivir dos veces, Medical Police ve Ares‘in ardından 20-26 Ocak 2020 haftasında eklenecek yapımlar arasında 3. sezonuyla Chilling Adventures of Sabrina, Uçak Modu, A Sun gibi bir çok farklı yapım mevcut.

21 Ocak 2020

Fortune Femister: Sweet & Salty

Oyuncu, komedyen ve yazar Fortune Feimster sahneye çıkarak Güney’deki kökenlerine, cinsel uyanışlarına, eğlence dünyasındaki kariyerine ve çok daha fazlasına değiniyor.

Jim Henson’s Kelime Partisi: 4. Sezon

Bailey, Franny, Kip ve Lulu’yla tanışın. Bu çok sevimli yavru hayvanlar sizden eğlenceye katılmanızı ve öğrenmelerine yardımcı olmanızı istiyorlar!

23 Ocak 2020

Uçak Modu (Modo Avião / Airplane Mode)

Sosyal medya fenomeni Ana, telefonda konuşurken arabasını çarpınca huysuz büyükbabasının çiftliğine gönderilir ve dijital detoks yapmaya zorlanır.

Saint Seiya: Knights of the Zodiac: 2. Kısım

Seiya ve Zodyak Şövalyeleri, yeniden doğan Yunan Tanrıçası Athena’yı korumak için tekrar ortaya çıkar. Sıkı çalışmasının ve eğitimin ardından Seiya artık Athena Azizi’dir ve kahramanlarımızı ikinci kısımda bir çok macera beklemektedir.

Alex Fernandez: El mejor comediante del mundo

Komedyen Alex Fernandex, alışıldık kişisel hikayelerini anlatıyor. Ancak altı kardeşinden biri hakkındaki dokunaklı öyküsüyle, bu kez biraz daha derine iniyor.

24 Ocak 2020

Chilling Adventures of Sabrina: 3. Kısım

Chilling Adventures of Sabrina – 3. Kısım – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kiernan Shipka, “Archie” çizgi romanlarından uyarlanan, gençlere yönelik bu korku dizisinin 3. kısmıyla yarı cadı Sabrina rolüyle tekrar karşımızda.

A Sun

Bir aile, küçük oğullarının cezaevine girmesinin ve ardından yaşanan daha büyük bir felaketin sonuçlarıyla boğuşur.

The Ranch: 8. Kısım

Profesyonel sporculuk işi Colt’un istediği gibi gitmemiştir. Bundan sonra babasına ve ağabeyine çiftliği yürütmekte yardım edecek ve aileye uyum sağlamayı öğrenecektir.

26 Ocak 2020

Vir Das: For India

Vedalar ve Vasco da Gama’dan anlamsız Bollywood senaryolarına, komedyen Vir Das kendine özgü bir bakış açısıyla Hindistan’ın tarihini anlatıyor.

Resident Evil: The Final Chapter (Resident Evil: Son Bölüm), Resident Evil Vendetta, T2 Trainspotting, The Adventures of Puss in Boots (Çizmeli Kedi’nin Maceraları) ise 20-26 Ocak 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön