27 Ocak – 2 Şubat 2020 Netflix Rehberi

Chilling Adventures of Sabrina‘nın 3. Sezonu, Uçak Modu, October Faction gibi yapımların ardından Şubat ayına geçiş yaptığımız 27 Ocak – 2 Şubat 2020 haftası Netflix açısından dolu dolu. Dünya’da Gece, The Stranger, Ragnarok, Miss Americana Taylor Swift, Luna Nera ve 2. sezonlarıyla Diablero ve Yetkisiz Bir Hayat

29 Ocak 2020

Dünya’da Gece: Mini Dizi

Dünya’da Gece – Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Yeryüzü 2“, “Hayat” ve “Mavi Gezegen“in ödüllü yapımcılarının imzasını taşıyan bu çarpıcı doğa tarihi dizisi, gece yaşamının mucizelerini açığa çıkarıyor.

Omniscient: 1. Sezon

Vatandaşların 7/24 izlendiği bir kentte, bir cinayeti araştırmak isteyen teknisyen, gözetleme drone’unu atlatmak için aklını kullanmak zorundadır.

Next in Fashion: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=NooDt9lxfsc
Next In Fashion Yarışma Dizisi – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli tasarımcılar, 250.000 dolarlık ödül ve modada geleceğin büyük isimlerinden biri olma şansı için yarışıyor.

30 Ocak 2020

The Stranger: 1. Sezon

The Stranger – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Aile babası Adam Price, bir yabancı onun karısı hakkında şaşırtıcı bir iddiada bulunduğunda umutsuzca yanıt aramaya başlar ve kendini bir gizemin ortasında bulur.

What the Love! with Karan Johar: 1. Sezon

Film yapımcısı Karan Johar, aşkı arayan altı bekara kişisel mücadelelerinde ünlü konuklar ve göz alıcı bir ekibin yardımıyla akıl hocalığı yapıyor.

Ainori Love Wagon: African Journey: 1. Sezon

Birbirini tanımayan yedi kişi, aşkı bulmak için birlikte Japonya’dan ayrılarak Afrika kıtası boyunca bir yolculuğa çıkıyor. Zorluklar, macera ve aşk onları bekliyor!

31 Ocak 2020

Ragnarok: 1. Sezon

Ragnarok – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir.

Miss Americana Taylor Swift

MISS AMERICANA – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Gerçekleri ortaya döken belgeselde Taylor Swift, şarkı yazarı ve şarkıcı kimliğine dört elle sarılırken bir kadın olarak da sesinin gücünü kullanıyor.

Diablero: 2. Sezon

İlk sezonunun incelemesini blogda bulabileceğiniz Diablero 2. sezonuyla dönüyor. Bir rahip ve iblis avcısının da içinde bulunduğu ekip kötülük ile mücadeleye devam ediyor.

Yetkisiz Bir Hayat: 2. Sezon

İlk sezonunu bir türlü izleyip yazamadığım Yetkisiz Bir Hayat ikinci sezonuyla 31 Ocak Cuma günü yayında. Belki o zamana kadar ilk sezonu yetiştirebilirim.

Luna Nera: 1. Sezon

17. yüzyıl İtalyası’nda genç bir kız, cadılardan oluşan bir ailenin üyesi olduğunu öğrenir. Erkek arkadaşının babası ise bir cadı olduğu için onun peşine düşer.

BoJack Horseman: 6. Sezon (Kısım 2)

BoJack Horseman – Season 6 Final Trailer
Netflix / Youtube

Rehabilitasyonda geçirdiği süre zarfında hatalarıyla yüzleşmek ve telafiye başlamak zorunda kalan BoJack, kefarete yavaş yavaş yaklaşıyor.

Uncut Gems

Uncut Gems – Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Borçları artan ve öfkeli alacaklıları kapıya dayanan New Yorklu laf ebesi bir kuyumcu, ayakta ve hayatta kalma umuduyla her şeyi riske atar.

I AM A KILLER: 2. Sezon

Bu belgesel dizisinde, cinayet suçundan hüküm giyerek idam cezasına çarptırılmış mahkumlar, işledikleri suçları ilk ağızdan aktarıyor.

37 Seconds

Toplum ve ailevi yükümlülükler nedeniyle sıkışmış hisseden genç manga sanatçısı, cinsel özgürlük ve kişisel kurtuluş için sıra dışı bir yolculuğa çıkar.

The Curious Case of Benjamin Button (Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi), The Blacklist 6. Sezon, Love Jacked, Gang of The Caribbean (Antiller Çetesi), Hayalet Sürücü, Against All Odds (Delicesine), Hakkunde, Like Crazy (Çılgınlar Gibi), Extraordinary You 1. Sezon, Tempted 1. Sezon, Flower Crew: Joseon Marriage 1. Sezon, LoliRock 2. Sezon, Dövüşçü, My Secret Terrius 1. Sezon, USS Indianapolis: Cesur Adamlar, Bel Melodramatic 1. Sezon, Come and Hug Me 1. Sezon, The Expandables 2 (Cehennem Melekleri 2) gibi yapımların yanı sıra Netflix, Oscar ödüllü Japon stüdyo Studio Ghibli’nin 21 yapımını 1 Şubat 2020 itibari ile kataloğuna eklemeye başlayacak. İlk olarak 1 Şubat’ta eklenecek yapımlar ise Gökteki Kale (1986), Komşum Totoro (1988), Küçük Cadı Kiki (1989), Dün Gibi (1991), Kırmızı Kanatlar (1992), Büyülü Dalgalar (1993), Yerdeniz Öyküleri (2006). Geri kalan yapımlar ise 1 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde eklenecek. Zamanı geldiğinde haftalık rehberlerde yine söz edeceğiz.

27 Ocak – 2 Şubat 2020 Netflix Rehberi” için bir görüş

  1. Siccin Serisi,Recep İvedik 5 7 şubatta netflix de Kafalar Karışık filmi ise şu an Netflix de

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön