Diablero 2. Sezon İnceleme

Netflix’in Meksika yapımı korku dizisi Diablero 2. sezonuyla izleyici ile buluştu.

2018 Aralık ayında ilk sezonu yayınlanan (incelemesi Ocak 2019) Diablero‘nun 1. sezon incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazıda ilk sezona dair spoiler bulunabilir.

En son bıraktığımızda kıyameti engellemekle meşgul olan ekip yeniden karşımıza çıkıyor. Ventura (Christopher Von Uckermann) hala kayıptır, Keta‘nın (Fátima Molina) oğlu ise henüz bulunumamıştır ve tüm bunlarla beraber Nancy (Giselle Kuri) ve Keta‘nın normal hayatlar yaşamak istemesi ekibin dağılmasına sebep olmuştur. Elvis (Rocco Narva) ise tek bildiği işi yapmaya devam etmeye çalışmaktadır. Ta ki her birine Ventura‘dan mesaj gelene kadar.

Yeni bir tehlikeyi haber veren Ventura’nın mesajından sonra onun arafta sıkıştığını düşünen ekip ilk olarak tekrar bir araya gelmelidir. Tam olarak bir araya, Ventura ile birlikte. Dünya’yı kurtarmak sonraki iş.

Francisco Gerardo Haghenbeck‘in “El diablo me obligo / The Devil Forced Me” adlı kitabından uyarlanan Diablero‘nun ikinci sezonu da ilk sezonun aksine altı bölümden oluşuyor. İlk sezonda yer alan Rocco Narva, Christopher Von Uckermann, Giselle Kuri, Fátima Molina‘ya Ela Velden, Rocío García ve Michel Duval gibi isimler ikinci sezonda katılıyor. Daha fazla özen gösterilmiş bir halde olan Diablero 2. sezonu da sevdim. İlk sezon zamanında puan verme gibi bir alışkanlığım vardı. Artık onun yerine beğenip beğenmediğimi belirtmekle yetiniyorum ve Diablero beğendiğim sevdiğim diziler arasında yer alıyor.

Diablero hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda paylaşırsanız sevinirim.

Görsel: Netfli

Diablero 2. Sezon İnceleme” üzerine 3 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön