3-9 Şubat 2020 Netflix Rehberi

The Stranger, Ragnarok, Luna Nera ve Diablero ile dolu dolu geçen bir haftanın ardından 3-9 Şubat 2020 haftasında Netflix’de başta Locke & Key ve Horse Girl olmak üzere farklı türlerde bir çok yapım karşımıza çıkıyor.

3 Şubat 2020

Team Kaylie: 3. Kısım

Yasayla başı derde giren genç yıldız Kaylie Konrad, mahkeme kararının ardından sosyal medya şöhretini geride bırakıp bir ortaokul doğa kulübü lideri olarak kaosa dalar.

4 Şubat 2020

Tom Papa: You’re Doing Great!

Tom Papa: You’re Doing Great – Netflix Stand-Up Comedy Special Trailer
Netflix / Youtube

Komedyen Tom Papa, memlekeri New Jersey’deki gösteride dış görünüş sorunları, sosyal medya, evcil hayvanlar, Staten Island ve eski günler gibi konulara değiniyor.

5 Şubat 2020

Büyükannem Evleniyor (Grandma’s Wedding / La Boda de la Abuela)

Büyükanne, oldukça genç olan bahçıvanıyla evlenmeden önce, birbirinden çok farklı olan iki aile, yalan ve kültür çatışmasıyla dolu bir hafta sonunda bir araya gelir.

Eczacı (The Pharmacist) Mini Dizi

The Pharmacist – Official Trailer
Netflix / Youtube

Louisianlı bir eczacı, oğlunun trajik ölümünden sonra, opioid bağımlılığı krizinin ardındaki yaygın yolsuzluğu ifşa etmek için her yolu dener.

6 Şubat 2020

Cagaster of an Insect Cage: 1. Sezon

Bulaştığı kişileri etçil böceklere dönüştüren bir hastalığın ortaya çıkışından otuz yıl sonra, genç bir imha edici ve genç bir kız, birlikte kızın annesini arar.

7 Şubat 2020

Locke & Key: 1. Sezon

Locke & Key – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanında uyarlanan Locke & Key’de, babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle birlikte atadan kalma bir eve taşınan üç kardeş, güçleri ve sırları açığa çıkaran sihirli anahtarları keşfeder.

Horse Girl

Horse Girl – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

El sanatlarına, atlara ve doğaüstü suç dizilerine meraklı, sıra dışı ve sevimli bir kız, giderek daha bilinçli hale gelen rüyalarının günlük hayatına sızdığını fark eder.

My Holo Love: Mini Dizi

Yalnız bir kadın, huysuz yaratıcısına tıpatıp bezeyen insansı bir hologramla bağ kurduğunda aşkı hiç beklemediği yerde bulur.

Who Killed Malcolm X?: 1. Sezon

Bir aktivist, Afro-Amerikalı lider Malcolm X’in öldürülmesinden uzun yıllar sonra adalet adına gerçeği arayan karmaşık bir göreve kalkışır.

Van Helsing: 4.Sezon

Vanessa, üç yıl komada kaldıktan sonra vampirlerin istila ettiği bir dünyaya uyanır. Artık o ve hayatta kalan bir avuç insan yaşamları için savaşmak zorundadır.

Ejderhalar: Kurtarıcı Ekibi: 2. Sezon

İkiz kardeşler Dak ve Leyla ile ejderha arkadaşları, hayatlarını diğerlerini kurtararak, evleri Huttsgalor’u savunarak ve bu sırada bol bol eğlenerek geçiriyor.

8 Şubat 2020

En Soğuk Oyun (The Coldest Game)

1962’de Küba Füze Krizi sırasında sorunlu bir matematik dehası, ABD-Sovyetler satranç maçında oynamak üzere seçilir ve kendini ölümcül bir casusluk oyununda bulur.

Film ve dizi incelemeleri için hafta boyunca blogu takip etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön