22-28 Mart 2021 Netflix Rehberi

22-28 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar arasında Who Killed Sara?, Aynı Dalganın İçinde, DOTA: Dragon’s Blood, Hayatımın Kampı, The Irregulars ve Sihir Gizli Servisi merakla beklediklerim.

23 Mart 2021

Loyiso Gola: Unlearning

Güney Afrikalı komedyen Loyiso Gola, dilin kemiği yok dedirten bu gösterisinde kimlik, politika ve utanç verici şekilde kötü sonuçlanan bir eşek şakasından bahsediyor.

24 Mart 2021

Who Killed Sara?: 1. Sezon

Hapiste geçen 18 yılın ardından Álex, kendi itibarlarını korumak için kız kardeşinin cinayetini onun üzerine atan Lazcano ailesinden intikamını alır.

25 Mart 2021

Aynı Dalganın İçinde (Caught by a Wave / Sulla stessa onda)

Sicilya’da bir yelken kampında birbirine âşık olan genç bir çift, dünyalarını yıkacak acı bir gerçekle yüzleşir ve çok önemli bir karar vermek zorunda kalır.

DOTA: Dragon’s Blood: 1. Kitap

DOTA: Dragon’s Blood – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Çevrimiçi bir oyundan uyarlanan bu epik fantezide, aklı karışık ancak cesur bir Ejderha Şövalyesi ölümcül bir iblisi durdurmak için ejderha gücünü kullanmak zorundadır.

Sihir Gizli Servisi

Masallardan tanıdığımız Hansel ile Gretel artık gizli ajan. Kayıp bir kralı bulmakla görevlendirilen ikilinin sihre, kıvrak zekâya ve takım çalışmasına ihtiyacı olacak.

26 Mart 2021

Hayatımın Kampı (A Week Away)

Hayatımın Kampı – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu neşeli müzikalde sorunlu bir genç, cesur bir adım atarak yaz kampına katılır ve burada beklenmedik şekilde aşkı, arkadaşlığı ve aidiyet hissini bulur.

Magic for Humans: İspanya: 1. Sezon

“Magic for Humans”ın İspanyolca uyarlamasında ilham verici, keyifli ve merak uyandırıcı sihirbazlık numaraları Barselona sokaklarında her yaştan insanı hayrete düşürüyor.

The Irregulars: 1. Sezon

The Irregulars – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

19. yüzyıl Londrası’nda Dr. Watson ve çok fazla ortalarda görünmeyen Sherlock Holmes önderliğindeki sıra dışı bir grup, doğaüstü suçları çözmeye çalışır.

Pagglait

Evlendikten kısa süre sonra dul kalan genç bir kadın yas tutmayı becerememekle, tuhaf akrabalarla ve merhum kocasıyla ilgili öğrendiği sarsıcı bir gerçekle boğuşur.

Şaka Peşinde

Gizli kameralarla çekilen bu şaka programında iki en iyi arkadaş, New York’a gittikleri çılgın bir yolculukta gerçek insanları kendi şamatalarının içine çekiyor.

Nailed It!: 5. Sezon

Kötü yemekleriyle ünlü sıradan aşçılar 10.000 dolar ödül için yenebilir sanat eserlerini yeniden yaratıyor. Biraz reality yarışma programı biraz rezalet.

Üç Adım Uzakta (Five Feet Apart), Pui Pui Molcar, Black Is Beltza, Kovan ise 22-28 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye‘de yayınlanacak diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön