22-28 Temmuz Netflix Rehberi

22-28 Temmuz 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Another Life, Boi, Girls With Balls, The Son gibi bir çok farklı türden seçenekler mevcut.

24 Temmuz 2019

The Great Hack

The Great Hack – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu belgesel, psikolojik ve politik manipülasyon yoluyla dünya genelindeki seçimlere müdahale eden Cambridge Analytica şirketini mercek altına alıyor.

25 Temmuz 2019

Workin’ Moms: 2. Sezon

Çocuklar, yaşlanma, iş-hayat dengesi ve zorlu ilişki sorunlarıyla uğraşan Kate, Frankie, Anne ve şimdi de Ian çocuklarıyla birlikte büyüyüp serpilir.

Another Life

Another Life – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Dünya dışı bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir göreve giden Astronot Niko Breckenridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır.

26 Temmuz 2019

My First First Love: 2. Sezon

Tae-o ve arkadaşları, dostluğun ve aşkın iniş çıkışlarıyla uğraşırken birbirleriyle olan ilişkilerinde yeni zorluklarla karşı karşıya kalır.

Tatlı Telaş (Sugar Rush) 2. Sezon

En lezzetli tatlıları pişirmek üzere zamana ve birbirlerine karşı yarışan takımlar için süre, bir tarifin en önemli malzemesidir.

Boi

Hayatının dönüm noktasında olan genç bir şoför, iki müşterisini Barselona’da dolaştırırken onların gizemli görevinin bir parçası olur.

Girls With Balls

Bir kadın voleybol takımının üyeleri, ormanda mahsur kalıp sapkın avcılar tarafından avlanmaya başlayınca kendilerini hayatlarının en tehlikeli oyununda bulurlar.

The Son

50 yaşındaki bohem ressam Lorenzo, yeni eşinden bir erkek bebek beklemektedir. Bebeğin bakımını takıntı hâline getiren eşi, onu dünyadan ve babasından uzak tutar.

Cadılar Okulu (The Worst Witch) 3. Sezon

Öz güveni artan Mildred, Cackle Akademi’ye dönerken annesi de okulun ilk cadı olmayan öğretmeni olarak işe başlar.

Eerie ve The Little Hours (Kaçamak Saatler) ise 22-28 Temmuz 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön