3-9 Haziran Netflix Rehberi

Always Be My Maybe, Chopsticks gibi yapımları geride bıraktığımız ve 9 günlük bayram tatiline girdiğimiz 3-9 Haziran haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında I Am Mother, Kent Masalları (Tales of the City), Elisa & Marcela gibi merakla beklediklerimin yanı sıra %3 ve Designated Survivor‘ın 3. sezonları ve Black Mirror‘ın 5. sezonu bulunuyor. Yeri gelmişken, iyi bayramlar!

3 Haziran 2019

Malibu Rescue: The Series: 1. Sezon

Genç Cankurtaran eğitiminin hemen ardından Dil Balıkları ekibi, heyecanlı kurtarmalar ve şen kahkahalar eşliğinde plaja meydan okumak için geri dönüyor. Serinin öncesinde Malibu Rescue adlı bir filmi de mevcut.

4 Haziran 2019

Miranda Sings Live…Your Welcome

Miranda Sings Live: Your Welcome Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Viral video yıldızı Miranda Sings ve gerçek hayattaki kişiliği Colleen Ballinger; müzik, espriler ve sihirbazlık numaralarıyla dolu bu gösteride sahneyi paylaşıyor.

5 Haziran 2019

Black Mirror: 5. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=XAC6QkR8SaU
Black Mirror 5. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Black Mirror, Rachel, Jack and Ashley Too, Striking Viper ve Smithereens isimli üç yeni bölümle geri dönüyor.

6 Haziran 2019

Her Şey Yolunda (Alles ist gut)

Yeni patronunun kayınbiraderinin tecavüzüne uğrayan bir kadın, hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam etmeye çalışsa da o gece olanlar üzerine karabasan gibi çöker.

7 Haziran 2019

3%: 3. Sezon

3% 3. Sezon Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Michele, herkese açık bir sığınak kurar ancak beklenmeyen bir fırtına sonrası çıkan kriz sebebiyle kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.

Designated Survivor: 3. Sezon

Designated Survivor 3. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

2. Sezonunun ardından iptal edilen dizi, Netflix kurtarışı sonucu 10 bölümlük 3. Sezonu ile devam ediyor.

Kent Masaları (Tales of the City): 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=SN6KnwUSB8Y
Kent Masalları Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Uzun süren yokluğunun ardından San Francisco’ya dönen Mary Ann Singleton, 28 Barbary Lane’de çeşitli karakterlerden oluşan toplulukla yeniden bir araya gelir.

Rock My Heart

Doğuştan kalp sorunu yaşayan maceraperest bir genç, ele avuca sığmayan bir atla dost olur ve amatör jokeylik eğitimi alarak riskli bir yarışa katılmaya karar verir.

Elisa & Marcela

Elisa and Marcela Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Gerçek olaylardan uyarlanan bu filmde, 1901’de İspanya’da, Elisa Sanchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Macela Garcia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür.

I Am Mother

I Am Mother Resmi Fragman
Netflix / Youtube

İnsan soyunun tükenmesinin ardından anaç bir droid tarafından yetiştirilen genç kız, başka bir insanla karşılaşır ve tüm dünyası altüst olur.

The Chef Show: 1. Sezon

The Chef Show 1. Sezon Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Yazar, yönetmen ve yemek tutkunu Jon Favreau ve şef Roy Choi, başarılı şefler ve ünlü arkadaşlarıyla mutfakta ve mutfak dışında iyi yemekler keşfediyor.

The Black Godfather

Bu belgesel, müzik, sinema, TV ve politika dünyasının perde arkasında sektöre yön veren önemli akıl hocası Clarence Avant’ın hayatını sansürsüz biçimde ekrana taşıyor.

Pachamama: Kayıp Heykel

Şaman olma hayali kuran cesur bir çocuk, And Dağları’ndaki bir köyden kursal bir heykel çaldığında onu geri almak için kahramanca bir göreve atılır.

Süper Öcüler Öcü Hayvanlar: 1. Sezon

Sihirli ve sevimli Öcü Hayvanlar, çok eğlenceli ve sürprizlerle dolu bu kısa maceralar serisinde başrolde.

The Beguiled (2017) (Kadın Affetmez), Despicable Me 3 (Çılgın Hırsız 3), Leaving Neverland, The Cell (Hücre), It’s Okay, Buddy, Don’t Breathe (Nefesini Tut) ise 3-9 Haziran haftasında Netflix Türkiye Kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön