30 Eylül – 6 Ekim Netflix Rehberi

Ekim ayına geçiş yaptığımız 30 Eylül – 6 Ekim haftasında Netflix Türkiye kataloğuna bir çok yeni yapım katılıyor. Bu hafta beklediklerim ise In the Tall Grass ve The Good Place‘in 3. sezonu.

Netflix Türkiye Ekim 2019 Rehberi
Netflix Türkiye / Youtube

1 Ekim 2019

Carmen Sandiego: 2. Sezon

Carmen, Ivy ve Zack, V.I.L.E. üstlerine yeni ve alçak düşmanlar salarken, ACME giderek onlara yaklaşırken hiç olmadığı kadar büyük riskler alır.

2 Ekim 2019

The Good Place: 3. Sezon

Bencil Eleanor Shellstrop, ölümünün ardından bir hata sonucunda İyi Yer’e gelir. Burada kalmaya kararlı olan Eleanor, daha iyi bir insan olmaya çalışır. İlk iki sezonunu severek izledim. Hali hazırda 4. sezonu yayınlanmak olan dizi geçtiğimiz yıl yayınlanan 3. sezonu ile Netflix’e geliyor.

4 Ekim 2019

Peaky Blinders: 5. Sezon

Peaky Blinders 5. Sezon Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Shelbyler 1929’da borsanın çöküşünün yol açtığı sorunlarla uğraşırken Tommy, gücünü tehdit eden genç aile üyeleri ve faşistlerle karşı karşıya gelir.

In the Tall Grass

In the Tall Grass – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kayıp bir çocuğu bulmak için büyük bir çayırlık alana giren iki kardeş, çıkış yolunu bulamaz. Stephen King ve Joe Hill’in kısa romanından uyarlandı.

Creeped Out: 2. Sezon

Çocuklara yönelik olan bu antoloji dizisinde Meraklı adlı maskeli kişi; kara büyü, öteki dünyadan varlıklar ve sapkın teknoloji konuları bir araya getiriyor.

Süper Öcüler (Super Monsters) 3.Sezon

Dünyanın en ünlü öcülerinin okul öncesi çağındaki çocukları, bir yandan anaokuluna hazırlanırken bir yandan da özel güçlerinde ustalaşmaya çalışır.

Süper Öcüler: Vida’nın İlk Cadılar Bayramı

Süper Öcüler, Cadılar Bayramı geleneklerini Vida ile paylaşır, ardından Uluyan ailesinin arka bahçesindeki Dia de los Muertos partisine davet edilirler.

Legend Quest: Efsanelerin Efendileri: 1. Sezon

Mistik yaratıklar dirilmeye başladığın günü kurtarma görevi süper gizli canavar avcıları Leo, Teodora, Don Andres ve Alebrije’ye düşer.

Focus (Fokus), Can Dostlar, Çakallarla Dans 5, Aykut Enişte (Brother in Love), First Kiss, Büyükler, Legends Of The Fall (İhtiras Rüzgarları), Better Watch Out (Dikkatli Olsan İyi Olur), The K2, Tunnel, The Conjuring (Korku Seansı), The Exorcism of Emily Rose (Şeytan Çarpması), Urban Legend (Gerçek Efsaneler), Cheese in the Trap, Chicago Typewriter, The Liar and His Lover, Signal, Rake: 5. Sezon, Enes Batur Gerçek Kahraman, Godzilla, Scary Movie, Scary Movie 2, Scary Movie 3, Spider-Man 2, Duenos del parasio, Çiçero ise 30 Eylül – 6 Ekim 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar. Hafta boyunca, incelemeler için blogu takip etmeyi unutmayın.

30 Eylül – 6 Ekim Netflix Rehberi” üzerine 2 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön