6-12 Mayıs Netflix Rehberi

6-12 Mayıs haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Lucifer’ın 4. sezonu ve The Society gibi dizilerin yanı sıra, Aile Yanında (Gente que viene y bah) ve Tatsız Tatil (Wine Country) gibi filmler yer alıyor.

7 Mayıs 2019

Velvet Coleccion: 2. Sezon

Velvet’tan uyarlanan dizide moda tasarımcısı Ana, 1960’ların sonunda Barselona’da bir mağaza ve tasarım okulu açmak için arkadaşları Clara, Raul ve Pedro’dan yardım alır.

8 Mayıs 2019

Lucifer: 4. Sezon

Nerede kalmıştık? En son Chloe, Lucifer’in gerçek yüzünü görmüştü ve dizi iptal olmuştu. Netflix diziyi kurtararak, devam ettirme kararı aldı. Diğer sezonların aksine 4. sezon 10 bölümden oluşacak.

9 Mayıs 2019

Tiny House Nation

Amerika’yı gezen sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin ailelerin küçük hayat tarzlarına hazırlanmasına ve özelleştirilmiş bini evler yaratmasına yardım ediyor. İkilin aynı isimle programı Türkiye’de de yayınlanmıştı.

10 Mayıs 2019

Easy: 3. Sezon

Yıldızlarla dolu bir kadroya sahip bu dizide, Şikago’da yaşayan insanların günümüz aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür labirentinde kayboluşlarının konu alındığı yapımın 3. sezonu.

The Society: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=mnRVkRwx2oA

Zengin bir kasabadaki diğer herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda West Ham’in genç sakinleri hayatta kalmak için kendi topluluklarını kurar.

El recluso: 1. Sezon (The Inmate)

Eski bir deniz piyadesi, ABD’li bir yargıcın genç yaştaki kızını kaçırdığından şüphelenilen bir çeteye sızmak için Meksika’daki bir cezaevinde mahkum rolüne soyunur.

Shéhérazade

Marsilya’daki ıslahevinden yeni çıkan 17 yaşındaki Zach, genç bir fahişeye açık olur ve kısa bir süre sonra içinden çıkılması güç bir ikilimle karşı karşıya kalır. Cesar ödüllü sanat filmi.

Hapishane Kuşları: 1. Sezon (Jailbirds)

Sacramento Bölge Hapishanesi’nde yatan kadınlar, içeride yaşamın ve aşkın hakkını vermek için otoriteyle ve birbirleriyle dövüşür.

Dry Martina

Bir hayranıyla yaşadığı tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yaptığı kaçamak, seksüel açıdan cesur bir şarkıcıyı Şili’de bir maceraya sürükler.

Aile Yanında (Gente que viene y bah)

Sevgilisi tarafından aldatılan bir kadın, hayatını gözden geçirmek için sıra dışı ailesinin yaşadığı şehre geri döner.

Tatsız Tatil (Wine Country)

Eski dostlar Napa Valley’de bol şaraplı bir doğum günü partisi için buluşunca kusursuzca planlanan hafta sonu tatili, her an daha da içinden çıkılmaz bir hal alır.

ReMastered: The Lion’s Share

“The Lion Sleeps Tonight” adlı şarkının yazarı Solomon Linda’nın ailesini keşfeden muhabir, ailenin adil bir telif ücreti için mücadele etmesine yardımcı olur.

Bay Peabody ve Meraklı Sherman: 1. Sezon

Bay Peabody ile Sherman, zaman yolculuğu yapan tarihi konukların ve canlı izleyicilerin yer aldığı deli dolu gece programlarını havalı bir ters katından sunuyorlar.

Sonsuza Dek Harvey Kızları!: 2. Sezon

Çocukların yönetiminde olan ve yanlışların üç küçük kız tarafından düzeltildiği Harvey Sokağı’nda dondurma her zaman yenilebilir ve her gün cumartesi gibidir.

Jack Reacher: Never Go Back (Jack Reacher: Asla Geri Dönme), E.T. the Extra-Terrestrial, The Shallows (Karanlık Sular), Lowriders ise 6-12 Mayıs 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön