29 Nisan – 5 Mayıs Netflix Rehberi

Chambers ve Hakan: Muhafız‘ın 2. sezonu ile noktaladığımız Nisan ayının ardından Mayıs ayına geçiş yaptığımız 29 Nisan – 5 Mayıs 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında The Wandering Earth, Death to Me, Her Şeye Rağmen (A Pesar de Todo / Despite Everything) ve The Last Summer gibi merak uyandırıcı yapımlar mevcut.

30 Nisan 2019

The Wandering Earth

Jüpiter ile gerçekleşmek üzere olan çarpışma Dünya’yı tehdit ederken insanlar yeni bir yıldız arar. Gezegenin kaderi ise bir kaç kahramanın elindedir.

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

Komedide kendi sınırlarını zorlayan Anthony Jeselnik, New York’ta çekilen stand-up gösterici ile karşımızda.

Ingress: The Animation: 1. Sezon

Bilim insanlarının insan zihnini etkileyebilecek gizemli bir madde bulmasının ardından iki fraksiyon, maddenin müthiş gücünü kontrol etmek için topyekün savaşa girer.

Baki: 2. Kısım

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, efsane olan babasını geçmek için çalışırken bir yandan da Tokyo’ya gelen düşmanları ile uğraşır.

1 Mayıs 2019

Knock Down The House

2018 Kongre seçimlerinde büyük kaynaklara sahip siyasetçilere kafa tutan Alexandria Ocasio-Cortez ve diğer üç kararlı kadının yaşadıklarına yakından bakan belgesel.

3 Mayıs 2019

Undercover: 1. Sezon

Gerçek olaylardan uyarlanan Belçika yapımı bu dizide, bir uyuşturucu baronunun hafta sonlarını geçirdiği kamp alanında yaşayan bir çift gibi davranarak operasyona sızan gizli görevdeki ajanları konu alıyor.

Flinch: 1. Sezon

Bu komedi yarışma programında, ürpertici ve eğlenceli testler hem cesur ve gözü kara yarışmacıları hem de jüri üyelerini bekliyor.

Dead to Me: 1. Sezon

Eşinin ölümüne neden olan vurkaç olayına karışan sürücüyü arayan öfkeli bir kadın, pek de göründüğü gibi olmayan bir iyimserle arkadaş olur.

Tuca & Bertie: 1. Sezon

Sıkı dost olan özgür ruhlu tukan Tuca ve kendinden şüphe eden ardıç kuşu Bertie, hayatın inişli çıkışlı yollarında birbirlerine rehberlik ediyor. Bu animasyon dizi yetişkinler için.

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Gerçek bir öyküden uyarlanan bu filmde, bekar anne Liz, Ted Bundy’ye aşık olur ve onun işlediği suçlara dair gerçeği kabullenmeyi yıllarca reddeder.

Her Şeye Rağmen (A Pesar de Todo / Despite Everything)

Annelerinin ölümünün ardından şoke edici bir aile sırrının öğrenen dört kız kardeş, kendi soyağaçları hakkındaki gerçeğe ulaşmak için bir maceraya atılır.

The Last Summer

Şikagolu bir grup liseli, üniversiteye gitmeden önceki son yazlarında hayalleri, ilişkileri ve kimlikleriyle uğraşarak bir dönüşümden geçer.

Crime Diaries: Night Out: 1. Sezon

Bir cadılar bayramı partisine giden üniversiteli Luis Andres Colmenares’in cesedi bulunur. Ölümü bir kaza mı yoksa cinayet midir? Gerçek olaylardan esinlenildi.

Jo Pil-Ho: Öfkenin Doğuşu (Jo Pil-ho: The Dawning Rage)

İnatçı bir iç işleri görevlisinden kaçan, yolsuzluğa bulaşmış bir polis, bir komployu çok geç olmadan çözmek için küstah bir gençle gönülsüzce iş birliği yapar.

All In My Family

Amerika’da kendi ailesini kıran eşcinsel bir yönetmen, Çin’deki sevgi dolu, geleneksel ailesinin bu durumu kabullenme sürecini bir belgeselle anlatıyor.

Cupcake ve Dino Hizmetinizde: 2. Sezon

Girişimci bir cupcake ve onun neşeli bir dinozor olan erkek kardeşi, sıradışı bir kentte arkadaşlarına ve tanımadıkları kişilere yardım ederler.

True ve Gökkuşağı Krallığı: 2. Sezon True and the Rainbow Kingdom: Mushroom Town

Gökkuşağı Krallığı’nda bir sorun olduğunda iyi kalpli koruyucu True ve en iyi arkadaşı Bartleby dilekleri gerçekleştirip günü kurtarır.

Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?), The Walkig Dead 1-8. sezonlar, Happy Feet (Neşeli Ayaklar), Close Encounters of the Third Kind (Üçüncü Türden Yakınlaşmalar), Moneyball (Kazanma Sanatı), Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas (Hazine Avcısının Maceraları: Kral Midas’ın Sırrı), Screwball, Punch-Drunk Love (Aşk Sarhoşu), McLaren, Mune: Guardian of the Moon (Mune: Ay Koruyucusu), Eat Pray Love (Ye Dua Et Sev), Rent, Testament of Youth, Rage (Öfke), Burnt (Çok Pişmiş), The Call (Acil Arama), The Crime of Padre Amaro (Günah), Hours (Yaşam Savaşı) ise Mayıs ayına geçiş yaptığımız 29 Nisan – 5 Mayıs haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Hafta boyunca, listelenen yapımların incelemelerini takip etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön