A pesar de todo (Her Şeye Rağmen / Despite Everything) İnceleme

Blanca Suárez, Amaia Salamanca, Belén Cuesta ve Macarena GarcíaA pesar de todo
Görsel: © Manuel Fernandez-Valdes

A pesar de todo (Her Şeye Rağmen), başrollerinde Blanca Suárez, Macarena García, Amaia Salamanca ve Belén Cuesta‘nın yer aldığı, yönetmenliğini Gabriela Tagliavini‘nin yaptığı İspanyol komedi filmi.

Birbirlerinden kopuk bir şekilde, farklı hayatlar yaşayan dört kız kardeş; Sara (Blanca Suárez), Lucia (Macarena García), Sofia (Amaia Salamanca) ve Claudia (Belén Cuesta), anneleri Carmen‘in (Marisa Paredes) ölüm haberini alınca cenaze için eve dönerler.

Cenazenin ardından bir an önce miras işlemlerini halledip kendi hayatlarına dönmek isteyen kardeşler annelerinin kendileri için bıraktıkları video kaydı ile karşılaşırlar. Anneleri Carmen bıraktığı videoda, her birinin biyolojik babasının farklı kişiler olduğunu ve mirası alabilmek için dördünün de biyolojik babalarını bulmaları gerektiği söyler.

Her ne kadar bir tarafları dönüp gitmek istese de dört kız kardeş bu işi hep beraber halletmeye karar verirler ellerindeki isimlere ziyaretler gerçekleştirirler. Tüm bunlar yaşanırken bir yandan da kendi aralarındaki bağları güçlendirirler.

A pesar de todo (Her Şeye Rağmen / Despite Everything) Fragman – YouTube/Netflix

A pesar de todo, unutulmaz, harika, bir baş yapıt değil. Büyük bir ihtimal bir süre sonra aklınızdan çıkıp gidecek. Ama A pesar de todo (Her Şeye Rağmen) izleyiciye eğlenceli bir 78 dakika sunuyor. Bunda babaları olabileceğini düşündükleri adamların oldukça tuhaf tipler olması oldukça etkili. Ben izlerken eğlendim, izlemenizi tavsiye ederim.

Görsel: © Manuel Fernandez-Valdes

2 Replies to “A pesar de todo (Her Şeye Rağmen / Despite Everything) İnceleme”

  1. […] A pesar de todo (Her Şeye Rağmen / Despite Everything) İnceleme […]

    Cevapla

  2. […] A pesar de todo, Las chicas del cable, Velvet, Velvet Colección gibi yapımların da arkasında bulunan Bambú Producciones tarafından Netflix için hazırlanan High Seas‘in (Alta mar) yaratıcıları ise yine Velvet ve Las chicad del cable‘de beraber çalışmış olan Ramón Campos ve Gema R. Neira. […]

    Cevapla

Bir Cevap Yazın