8-14 Kasım 2021 Netflix Rehberi

8-14 Kasım 2021 haftasında Swap Shop, 2. sezonuyla Gentefied, Siyah Beyaz, Aşkta Yalan Yok ve Red Notice gibi farklı türlerde bir çok yapım Netflix Türkiye‘de izleyici karşısına çıkıyor.

9 Kasım 2021

Swap Shop

Swap Shop adlı radyo programı kaçırılmayacak takas fırsatlarını paylaşırken araba, çizgi roman, ürkütücü palyaço heykeli koleksiyonerleri kulak kesiliyor.

A Storybots Space Adventure

Çocukların uzayla ilgili sorularına yanıt ararken StoryBot’lara ve tarihi Inspiration4 misyonunun uzay gezginlerine katılın.

10 Kasım 2021

Gentefied 2. Sezon

Los Angeles’taki mahalleleri burjuvalaşmayla çalkalanırken Morales ailesinden üç kuzen, dedelerinin taco dükkânını kurtarmaya ve hayallerinin peşinden koşmaya çalışır.

Hayvanların Sırları (Animal)

Hiç görülmemiş görüntülere yer veren bu sürükleyici dizi, dünyanın en muhteşem hayvanlarının bazen insanın içini ısıtan bazen de dehşete düşüren anlarını ekrana taşıyor.

Siyah Beyaz (Passing)

1920’lerin New Yorku’nda beyaz olarak kabul edilen eski bir çocukluk arkadaşıyla yolları kesişen siyahi bir kadının dünyası altüst olur.

11 Kasım

Aşkta Yalan Yok (Love Never Lies)

Yalanların bedelinin ağır olduğu, doğruların ve güvenin ise para ödülü kazandırdığı bu reality programında altı çift, göz tarayan bir yalan dedektörüne maruz kalıyor.

7 Tutsak

İnsan kaçakçılarının kıskacından kurtulmaya çalışan yoksul bir genç, kendi ahlak kurallarına göre yaşamak ile hayatta kalmak arasında bir seçim yapmak zorundadır.

12 Kasım

Red Notice

Dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı ve onun peşindeki FBI profil uzmanı, daima bir adım önde olan kurnaz bir soyguncuyu yakalamak için gönülsüzce suç ortağı olur.

14 Kasım’da gelecek olan Arcane‘in 3 yeni bölümünü de unutmamak lazım.

Cats, Doktor Uyku (Doctor Sleep), Dalgalar (Waves), Kuroko’s Basketball: Last Game ise 8-14 Kasım 2021 haftasında Netflix Türkiye’de yayınlanacak diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön