9-15 Kasım 2020 Netflix Rehberi

Uzun bir aradan sonra haftalık Netflix rehberlerine yeniden başlıyoruz. Ayrıca yeni dönemde blogda bir çok yeni kategoride içeriklere de yer vereceğiz. 9-15 Kasım haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında ise 2. sezonuyla Undercover, yerli yapım Bir Başkadır, What We Wanted ve Şakrak Jangle’ın Noel Serüveni ilk bakışta dikkat çeken yapımlar.

9 Kasım 2020

İskoçya Kraliçesi Mary (Mary Queen of Scots)

Genç Kraliçe Mary memleketi İskoçya’yı yönetmek ve kuzeni Kraliçe 1. Elizabeth’e karşı savaşıp İngiltere tahtını ele geçirmek için geri döner.

Undercover: 2. Sezon

Gizli görevdeki ajanlar, bir uyuşturucu baronunun hafta sonlarını geçirdiği kamp alanında yaşayan bir çift gibi davranarak operasyona sızar. İlk sezonunu oldukça beğendim Undercover 2. sezonu ile dönüyor. İnceleme hazır olana kadar Undercover 1. sezon incelemesine göz atabilirsiniz.

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

Eski hatıraları yakasını bırakmayan medyum Elise Rainier, korkularıyla yüzleşmek için New Mexico’da çocukluğunun geçtiği eve döner ve karanlık sırların kapısını aralar.

10 Kasım 2020

Bize Çıkan Yollar

Alaycı Dash ve neşeli Lily’nin New York’un farklı yerlerinde birbirlerine verdikleri kırmızı bir defter aracılığıyla mesajlaşması bir Noel aşkını ateşler.

11 Kasım 2020

The Liberator

The Liberator – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Farklı geçmişlerden gelen bir grup cesur asker 2. Dünya Savaşı’nda Avrupa’nın düşmandan arındırılması sürecinde kahraman savaşçılara dönüşür.

A Queen Is Born: 1. Sezon

Gloria Groove ve Alexia Twister, baştan yarattıkları altı sanatçının sahneye çıkmak için gereken öz güveni kazanmasına yardım ederek drag rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

What We Wanted

Bebek sahibi olma konusunda sorun yaşayan çiftin evliliği, Sardunya’daki tatilleri sırasında sınavdan geçer. Yan odadaki aile ise aralarındaki gerilimi daha da artırır.

Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun

Komedi üçlüsü Aunty Donna kendilerine has absürt ve ezber bozan tarzlarını skeçler, şarkılar, eklektik karakterler aracılığıyla sergiliyor.

12 Kasım 2020

Bir Başkadır: 1. Sezon

Bir Başkadır – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Hayatları farklı, hayalleri farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.

13 Kasım 2020

Midas’ın Müritleri (Los favoritos de Midas) Mini Dizi

Milyoner bir yayıncı bir şantaj mesajı alır. Vereceği kararsa ölüm kalım meselesine dönüşebilir. Bir Jack London öyküsünden esinlenen bu dizi günümüz Madridi’nde geçiyor.

Onca Yoksulluk Varken (The Life Ahead / La vita davanti a sé)

Onca Yoksulluk Varken – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Yahudi soykırımından sağ kurtulan ve çocuklar için bakımevi işleten bir kadın, kendisini soyan sokak çocuğunu yanına alır ve onunla beklenmedik bir dostluk kurar.

Şakrak Jangle’ın Noel Serüveni

Şakrak Jangle’ın Noel Serüveni – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Güvendiği çırağının ihanetine uğrayan bir oyuncakçı tüm neşesini yitirir. Bu olaydan yıllar sonra hayatına giren kibar ve meraklı torunu ise ona yeni bir umut ışığı olur.

15 Kasım 2020

The Blacklist: 7. Sezon

FBI’ın arananlar listesindeki kaçak, diğer kötüleri yakalamaları için FBI’a yardım teklifinde bulunur; tek şartı çaylak profil uzmanı Elizabeth Keen’in ortağı olmasıdır.

The Crown: 4. Sezon

The Crown 4. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

1980’lerde Elizabeth, Başbakan Margaret Thatcher ile çeşitli çatışmalar yaşarken Prens Charles, Lady Diana Spencer ile çalkantılı bir evliliğe adım atar.

9-15 Kasım 2020 Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön