9-15 Mart 2020 Netflix Rehberi

Geçtiğimiz haftaya bakacak olursak; Hakan Muhafız 3. sezonu ile serüvenine devam ediyor. Sırf ilk iki sezonu bir kere izledim diye izledim ama önceki sezonlardan biraz daha iyi gibi mi sanki bilemedim. Başka… Spenser Kanunları, Beyaz Kentin Sessizliği (El silencio de la ciudad blanca) gelenler arasındaydı. Spenser Kanunları‘nı henüz izleyemedim. 9-15 Mart haftasına gelecek olursak; İnteraktif versiyonu ile Carmen Sandiego, orijinal versiyonunu oldukça eğlenceli bulduğum The Circle‘ın Brezilya versiyonu, Elite 3. sezon, Kingdom 2. sezonu ile devam eden yapımlar. Lost Girls, The Valhalla Murders, Women of the Night ve Bloodride merak ettiğim yapımlar.

10 Mart 2020

Carmen Sandiego: Çalmak ya da Çalmamak

Netflix’in interaktif içerikleri yapımlarından olan Carmen Sandiego: Çalmak ya da Çalmamak’da, soygun yaparken V.I.L.E. tarafından yakalanan Zack ve Ivy’yi kurtarmaya çalışan Carmen’a yardım ederek aksiyona yön veriyoruz.

Marc Maron: End Times Fun

Marc Maron vitamin üçkağıtçıları, Protestanlar ve yetişkin ergen ineklerden bahsediyor ve dünyanın sonuna ilişkin fazlasıyla neşeli ve haylazca fantezilerini anlatıyor.

11 Mart 2020

The Circle: Brezilya

Bu eğlenceli reality yarışma programında çevrimiçi oyuncular, büyük para ödülü için flört etme, bağ kurma ve sahte profil oluşturmadaki tüm hünerlerini sergiliyor.

On My Block: 3. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=mU5lN2bWOkM
On My Block 3. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Los Angeles’ın merkezindeki çetin bir mahallede yaşayan zeki, eğlenceli ve zorluklara alışkın dört gencin kadim dostluğu, liseye başlamalarıyla birlikte sınavdan geçer.

12 Mart 2020

Fary Hexagone: 1. Sezon

Fransız komedi fenomeni Fary, iki kısımdan oluşan epik stand-up komedisinin ilk kısmında kimlik, kültür ve diğer konulara dair soruları eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

13 Mart 2020

Bloodride: 1. Sezon

Bloodride – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bu keyif verici derecede dehşetli korku antolojisi dizisinde, tekinsiz bir otobüsün talihsiz yolcuları, bilinmeyen korkunç bir destinasyona doğru yol alıyor.

Elite: 3. Sezon

Elite 3. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sevenleri için Elite 3. sezonu ile ekranlarınıza geliyor. İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

Kingdom: 2. Sezon

Kingdom 2. Sezon – Ana Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kore’nin Kore’nin Joseon döneminde geçen zombi konulu Kingdom’ın 2. sezonunda; Jiyulheon’a varan Prens Chang ve Mu-yeong, burada korkunç bir şey keşfeder. Seo-bi’nin gördüklerine dair anlattıkları, Prens Chang’a ürkütücü bir şekilde tanıdık gelir.

Lost Girls

Lost Girls – Official Trailer
Netflix / Youtube

Gerçek bir öyküden uyarlanan Lost Girls’de; Kayıp kızını bulmaya çalışan bir anne, gerçeği ortaya çıkarmak için savaşıp bir dizi faili meçhul cinayetin açığa çıkarılmasına yardım eder.

The Valhalla Murders: 1. Sezon

Acı dolu bir geçmişi olan Oslolu bir dedektif, memleketi İzlanda’ya dönerek azimli bir polisin gizemli bir fotoğrafla bağlantılı bir seri katili yakalamasına yardım eder.

Go-Kart Tutkusu

Go-Kart Tutkusu – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Korkusuz bir genç, yakın arkdaşlarının ve koçluğunu üstelenen somurtkan bir eski sürücünün desteğiyle yüksek hızlı go-kart yarışlarının hareketli dünyasına dalar.

Women of the Night: 1. Sezon

Amsterdam Belediyesinin yükselen yıldızıyla evli olan ve karanlık geçmişinin gölgesinde yaşayan bir kadın, seks ve uyuşturucuyla dolu bir dünyaya girer.

100 Humans: Hayati Sorular ve Cevapları: 1. Sezon

Farklı geçmişlere sahip olan yüz cesur insan; yaş, cinsellik, mutluluk ve insan olmanın diğer yönlerini inceleyen neşeli deneylere katılıyor.

Beastars: 1. Sezon

Her türden canlının bir arada yaşadığı bir dünyada nazik bir kurt, gittiği okulda işlenen bir cinayetin ardından yırtıcı güdülerinin farkına varır.

7. Koğuştaki Mucize, Life (Hayat), Smurfs Lost Village, Taksi 5, Addicted, Kara Gün, Kickboxer, Q Ball, Blood Brother, Corgi, Ortaokul Hayatım, Spy Kids, Dövüşçü ise 9-15 Mart 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön