Crazy, Stupid, Love (Çılgın Aptal Aşk) İnceleme

© 2011 – Warner Bros.

Crazy, Stupid, Love yada Çılgın Aptal Aşk, 2011 yapımı romantik komedi. Kadrosunda Steve Carell, Julianne Moore, Ryan Gosling ve Emma Stone gibi isimler yer arıyor.

Oyuncu kadrosu filme gözüm kapalı başlamama sebep oldu. Bu kadrodan kötü film çıkması zor olur diye düşündüm. Ve Crazy, Stupid, Love son derece eğlenceli bir film çıktı.

Ömrü boyunca hayatında tek bir kadın olan Cal (Steve Carell), gençlik aşkı Emily (Julianne Moore) ile evlenmiş, güzel bir evde yaşayan, sıradan bir işi olan, sıradan bir adamdır. Bir gün Emily‘nin kendisini iş yerinden biriyle aldattığını ve Cal‘den ayrılmak istediği öğrenmesi sonucu dünyası başına yıkılır.

via GIPHY

Sıkıntılı günler geçiren ve başka türlü bir hayat bilmeyen Cal, sürekli gittiği bir barda Jacob (Ryan Gosling) ile tanışır. Jacob, Cal’ın olmadığı her şey. Genç, havalı, çapkın, zengin… Jacob’ın Cal’a yardım teklif etmesi sonucu Cal’ın değişimi başlar. Doğru düzgün giyinmeyi, kadınlarla konuşmayı öğrenen Cal yeni baştan hayatına başlar.

Jacob ise bir yandan onu reddeden -belki de tek reddeden tek kadın- Hannah‘ı (Emma Stone) aklından çıkaramaz. Diğer yandan Cal’ın ergenlik dönemindeki oğlu bakıcısına, bakıcısı ise Cal’a aşıktır. Yani anlayacağınız filmde herkesin aşkla sorunu var.

Oldukça komik sahneleri ve farklı aşk hikayeleri ile 2 saat gibi bir sürenin hızlıca geçmesini sağlıyor, Crazy, Stupid, Love. Aşkın, çılgın ve aptalca yönlerini gösteriyor bize. Karar kısmında ise izlerken eğlenebileceğiz, hoş, güzel bir film. Kadrosu son derece iyi olan Crazy, Stupid, Love, Ryan Gosling ile Emma Stone ikilisini La La Land öncesi beraber görmemizi sağlıyor. Gerçi bu durum hangi filmi daha önce izlediğinize göre değişir. İzleyelim mi? İzleyin derim, pişman etmiyor.

Görsel: © 2011 – Warner Bros.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön