It’s Bruno! 1. Sezon İnceleme

It’s Bruno! 1. Sezon Resmi Fragman
Netflix/Youtube

It’s Bruno! bir adam ve köpeğinin hikayesinin anlatıldığı Netflix serisi.

Solvan Naim tarafından yaratılan ve yine kendisinin köpeği ile başrolünde yer aldıkları dizi 15 dakikalık 8 bölümden oluşan ilk sezonu ile izleyicilerini bekliyor. Solvan Naim ve Bruno‘ya sezon boyunca Shakira Barrera, Jade Eshete, Rob Morgan gibi oyuncuların yanı sıra pek çok köpek de eşlik ediyor.

Brooklyn sokaklarında, köpeği Bruno ile türlü absürt maceralar yaşayan Malcom‘ın (Solvan Naim) tek istediği insanların Bruno‘ya hak ettiği değeri göstermesi. Ancak başı onu markete sokmayan market müdürüyle, çatlak bir hayran, köpek avcıları, çevreye duyarsız yabancılar, park bekçisi ve ünlü bir köpek ile derttedir. Evet tüm mahalle sakinleri ile sorunları var.

İlk sezonu neredeyse bir film süresinde olan It’s Bruno, ikinci sezonun daha da ilginç olabileceğini söyler bir şekilde son buldu. Dünya’yı kurtarmayan, zombi istilasından yada vampirlerden uzakta, aramızdan insanların yer aldığı It’s Bruno, kısa bölümleri sayesinde de otobüste, metroda yada yemek yerken izlenebilecek yani tam anlamıyla çerezlik bir dizi. Bu demek değil ki dizi kötü. Aksine izlerken ben oldukça eğlendim. İkinci sezonu bekliyorum. Yazının kısa olduğunun farkındayım, ancak sizlere bir şeyler kalmasını tercih ederim. Sizde görüşlerinizi yorumlarda paylaşırsanız sevinirim.

Video:Netflix

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön