10-16 Haziran Netflix Rehberi

I Am Mother, Kent Masaları (Tales of the City) ve Elisa & Marcela gibi yapımları izleme listelerimize eklediğimiz bir haftanın ardından 10-16 Haziran haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında haftanın merakla bekleneni Adam Sandler ve Jennifer Aniston‘ın başrollerinde yer aldığı Murder Mystery‘nin yanı sıra Trinkets, Jinn ve Leila gibi bir çok dizinin ilk sezonlarıyla beraber Jessica Jones‘un 3. ve aynı zamanda final sezonu bulunuyor.

11 Haziran 2019

Arthdal Chronicles: 1. Sezon

Arth adı verilen efsanevi topraklarda kurulmuş olan Arthdal antik kentinde ve çevresinde yaşayanlar, yeni bir toplum kurarken gücü ele geçirmek için rekabet eder.

12 Haziran 2019

Jo Koy: Comin’ In Hot

Komedyen Jo Koy, Hawaii’de sahne alıyor ve tuhaf kültürler, filtresiz babalık ve daha fazlası hakkında samimi düşüncelerini paylaşıyor.

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Gerçek ve fantezinin iç içe geçtiği bu belgeselde Martin Scorsese, Bob Dylan’ın 1975’te gerçekleştirdiği Gürleyen Yıldırım Revüsü turnesine yeniden bir bakış sunuyor.

13 Haziran 2019

Jinn: 1. Sezon

Jinn 1. Sezon Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Petra’ya yapılan bir okul gezisi sırasında biri iyi, diğeri kötü olan iki cin, insanların yaşadığı aleme geçer ve bir liseyi doğaüstü bir savaş meydanına çevirir.

Kakegurui: 2. Sezon

Büyük kumarbaz Yumeko Jabami, öğrencilerin sadece kumar becerilerine göre değerlendirildiği Hyakkaou Özel Akademisinde vurgun yapmayı planlar.

14 Haziran 2019

Murder Mystery

Murder Mystery Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Uzun zamandır bekledikleri Avrupa gezisine çıkan New Yorklu polis (Adam Sandler) ve kuaför karısı (Jennifer Aniston), bir milyarderin yatında işlenen şaşırtıcı bir cinayeti çözmek için çabalar.

Black Spot: 2. Sezon

Ürkütücü bir ormanın yakınlarındaki ücra bir kasabada bir dedektif ve yeni gelen eksantrik bir savcı, bir dizi korkunç cinayeti ve esrarengiz fenomeni araştırır.

Trinkets: 1. Sezon

https://youtu.be/rwHQ_h-EC0k
Trinkets 1. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Yas tutan bir genç, hırsızlık bağımlılarının destek toplantısında yeni lisesinden iki sınıf arkadaşıyla karşılaşır ve onlarla beklenmedik bir bağ kurar.

Marvel – Jessica Jones: 3. Sezon

Marvel – Jessica Jones 3. Sezon Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Travmatik geçmişinden kurtulamayan Jessica Jones, Hell’s Kitchen’daki acımasız düşmanı başka birine daha zarar vermeden önce onu bulmak için özel yeteneklerini kullanır.

Yenkee: 1. Sezon

Polisten kaçan Arizonalı bir adam, sınırı geçerek Meksika’ya gider ve burada modern teknolojiden faydalanarak uyuşturucu kaçakçılığına başlar.

Well Intended Love: 1. Sezon

Lösemi tanısı konan bir aktris, kemik iliği bağışı almak için genç bir CEO’yla evlilik anlaşması yapar ama aşk ve sırlar araya girer.

Unit 42 (Unité 42): 1. Sezon

Özel bir siber suçlar birimi yönetmekle görevlendirilen dul bir polis, Belçika’ya korku saçan teknoloji kurdu suçluları yakalamak için eski bir hacker ile iş birliği yapar.

Leila: 1. Sezon

Leila 1. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Hint yapımı bu dizide, baskıcı bir rejimin toplumu sınıflara ayırdığı yakın bir gelecekte bir kadın kadın, yıllar önce elinden alınan kızını aramak için sisteme meydan okur.

Awake: The Million Dollar Game: 1. Sezon

Bu komedi yarışma programında, 24 saattir uyumayan yarışmacılar 1 milyon dolarlık ödül için hem sıra dışı hem de güncelik meydan okumalara beceriksizce göğüs geriyor.

The Alcàsser Murders: 1. Sezon

Modern tekniklerle analiz edilen kanıtlar ve yeni röportajlar, 1992’de İspanya’da işlenen ve ülkeyi derinden sarsan üç genç kız cinayetinin üzerindeki perdeyi aralıyor.

Hayatın Tutsakları (Life Overtakes Me)

İsveç’te travmayla boğuşan yüzlerce mülteci çocuk, hayatın belirsizliklerine daha fazla dayanamıyor ve Teslimiyet Sendromu adı verilen koma benzeri bir duruma giriyor.

Aggretsuko: 2. Sezon

Takdir görmediği ofis işinden bunalan Kızıl Panda Retsuko, işten sonra gittiği karaokede bağıra çağıra death metal söyleyerek gündelik zorlukların üstesinden gelir.

Right Here Right Now, American Made (Barry Seal: Kaçakçı), As Good as It Gets (Benden Bu Kadar), Four Brothers (Dört Kardeş), Maid in Manhattan (Aşk Masalı), Allied (Müttefik) ise 10-16 Haziran 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön