Steam Cadılar Bayramı İndirimi Önerileri

Steam‘in 28 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında devam edecek olan Steam Cadılar Bayramı İndirimi başladı. Bende sizler için gözüme kestirdiğim oyunlardan her bütçeye uygun listeler hazırladım.

10Tl altı, 10-20TL, 20TL üzeri olmak için oyunları sınıflandırdım. İsterseniz Steam Cadılar Bayramı İndirimi sayfasıdan tüm oyunlara da göz atabilirsiniz. Ayrıca 24-30 Kasım’da sonbahar indirimi ve 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında da kış indirimlerinin olacağını belirtmeliyim. Cüzdanlara hakim olmak gerek.

10 TL Altı Oyunlar

Rusty Lake: Roots – 6TL 4,20TL

Karakterlerin hayatlarının başlangıcı ile sonuna tanık olun ve kendi soyağacınızı geliştirin! Rusty Lake: Roots, Cube Escape serisinin ve Rusty Lake Hotel’in geliştiricilerinin ikinci tıklamalı macera oyunudur.

The Darkside Detective – 21TL 8,40TL

Trençkotunuzu alın, altıncı hissinizi ayarlayın ve Twin Lakes’in tamamen tuhaf, düpedüz tehlikeli ve kafa karıştırıcı vakalarını araştırırken Darkside Division’a katılın. Ete aç dokunaçlar, mafya zombileri ve ara sıra kaybolan çoraplar The Darkside Detective ile boy ölçüşemez.

Serinin diğer oyununun da dahil olduğu Series Edition ise 23,40TL.

Wizard of Legend – 26TL 7,90TL

Wizard of Legend, rouge-like tarzında, yüzün üzerinde benzersiz büyü ve kalıntı içeren aksiyon dolu bir sihirbazlık oyunudur!

Darkest Dungeon – 39TL 7,80 TL

Darkest Dungeon, maceranın psikolojik stresleri hakkında zorlu bir gotik roguelike sıra tabanlı RPG’dir. Bu fiyata sık sık düşüyor.

Celeste – 31TL 7,75TL

TowerFall’un yaratıcıları tarafından üretilmiş bu süper ötesi platform oyununda Madeline’in Celeste Dağı’nın zirvesine yaptığı yolculuğunda içindeki şeytanlarla savaşmasına yardımcı ol. Elle üretilmiş yüzlerce mücadeleyi geç, çetrefilli sırları gün yüzüne çıkar ve dağın gizemini gözler önüne ser.

ISLANDERS – 11,50TL 5,75TL

ISLANDERS, adalar üzerinde şehirler inşa ettiğimiz minimalist bir strateji oyunudur. Renkli görselliği ile öne çıkıyor.

No Time to Relax – 23TL 5,75TL

No Time to Relax, en fazla 4 oyuncunun çevrimiçi veya yerel olarak nihai yaşam oyununda birbirleriyle rekabet ettiği bir yaşam simülasyon oyunudur.

Clue/Cluedo: The Classic Mystery Game – 20,50TL 10,25TL

CLUE/CLUEDO klasik bir gizem oyunudur – büyük bir malikane … alçakça bir cinayet … şüpheli karakterlerin toplanması. KİM, NE silahla ve NEREDE? Çok oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı oynayın! Sevilen Hasbro aile masa oyununun resmi sürümünü edinin ve davayı çözün!

Grim Dawn – 39,00 TL 9,75 TL

İnsanlığın yok olmanın eşiğinde olduğu, demirin altından daha değerli olduğu ve güvenin zor kazanıldığı bir kıyamet fantezi dünyasına girin. Bu ARPG, karmaşık karakter geliştirme, yüzlerce benzersiz öğe, işçilik ve seçim ve sonuç içeren görevler içerir.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut – 65TL 6,50TL

Çılgın bilimin canavarlar ve ölümlüler arasındaki barışı tehdit ettiği bir gotik-noir dünyasında bir maceraya atılın. The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, altı oynanabilir sınıf ve çok çeşitli açık görevlerle yeni bir oyun sonu modu ile üçlemenin yenilenmiş (definitive edition) sürümüdür!

Transistor – 32TL 6,40TL

Bastion’ı yaratan ekibin yeni bilim kurgu temalı aksiyon rol yapma oyunu olan Transistor’ın dünyasını keşfedin.

10-20TL Arası Oyunlar

60 Seconds! Reatomized – 18TL 12,60TL

Kıyamet sonrası karanlık komedi geri döndü… Hem de yenilenmiş ve eskisinden daha radyoaktif bir biçimde! Kaynak ara, aileni kurtar ve nükleer sığınağında hayatta kal. Zor kararlar ver, mutant hamam böceklerini avla… ve bir ihtimal hayatta kal. Veya öl.

Mini Motorways – 18,50TL 16,65TL

Mini Motorways büyümekte olan şehirler için yol tasarlamaya dönük bir strateji simülasyonudur. Hareketli bir metropol yaratmak için bir trafik ağı inşa et. Herkesin istediği yere gidebilmesi için yollarını tekrar tasarla ve otoyolları düzenle. Mini Metro ile 20,52TL ye alabilirsiniz.

while True: learn() – 22TL 16,28TL

Sinir ağları üreten bir makine öğrenimi uzmanısın ama kedin bu konuda senden daha iyi. Kedinin daha neler yapabileceğini öğrenmek amacıyla bulmacaları çözerek kedin için bir çeviri sistemi kur. Büyük bir servet kazan, kedi kıyafetleri al ve makine öğreniminin gerçekten nasıl çalıştığını öğren!

Oxygen Not Included – 39TL 15,60 TL

Oxygen Not Included bir uzay-koloni simülasyon oyunudur. Bir uzay kayasının derinliklerinde, çalışkan mürettebatınızın bilimde ustalaşması, garip yeni yaşam formlarının üstesinden gelmesi, hayatta kalmak ve muhtemelen başarılı olmak için inanılmaz uzay teknolojisini kullanması gerekecek.

THE COOK, SERVE, DELİCİOUS TRİLOGY! – 71TL 19,31TL

Aslında serinin son oyunu Cook, Serve, Delicious! 3 ?!’ü listeye eklemeye düşünüyordum ancak 16 TL yerine 19 vererek ilk iki oyuna daha sahip olabilirsiniz.

Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition – 32TL 14,40TL

Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition, Pathfinder fantezi evreninde geçen ilk izometrik parti tabanlı bilgisayar RPG’sidir. Baldur’s Gate, Fallout 1 ve 2 ve Arcanum gibi oyunlardan ilham alan klasik bir RPG deneyiminin keyfini çıkarın. Çalınan Toprakları keşfedin ve fethedin ve onları krallığınız yapın!

For The King – Deluxe Edition – 43,50TL 16,58TL

ForFor The King, masa üstü ve roguelike unsurlarını diyarlara yayılan zorlu bir macerada harmanlayan stratejik bir RPG’dir.

The Pedestrian – 32TL 16TL

The Pedestrian, 2.5D side scrolling bir bulmaca platform oyunudur. Sen Yayasın! Çarpıcı grafikler ve zorlu bulmacalarla dinamik bir 3D dünyaya girin.

Going Under – 60TL 20,40TL

Going Under, başarısız olmuş teknoloji startup’larının harabelerini keşfetmek üzerine kurulu satirik bir dungeon crawler oyunudur. Distopya şehri Neo-Cascadia’da ücretsiz çalışan bir stajyer olarak şirketin altındaki yöntemsel olarak üretilmiş zindanlarda ofis çöplerini silah olarak kullanacaksın.

20TL Üzeri Oyunlar

The Tenants – 32TL 22,40TL

Ev sahibi olun ve kiralık mülk imparatorluğunuzu inşa ederek problemli kiracılarla anlaşın. Kızgın komşulara veya polis müdahalelerine karşı nasıl tepki göstereceğinizin kararını verin. Bakalım dairenizi bir grup öğrenciye veya dört kedili yaşlı bir kadına kiralayacak mısınız?

A Monster’s Expedition – 32TL 22,50TL

İnsanlar hakkında bilgi edinmeyi seven canavarlar için sevimli ve rahatlatıcı bir açık dünya bulmaca macerası!

Torchlight III – 120TL 30TL

ITorchlight III’te Novastraia tekrar istila tehdidi altında ve Netherim ve müttefiklerine karşı savunmak size kalmış. Zekanızı toplayın ve şöhret, zafer ve yeni maceralar bulmak için sınırda cesur olun! Serinin ilk oyunu sırasıyla 4,80TL ve 9,30TL

Valheim – 32TL 28,80TL

Viking kültüründen esinlenerek, prosedürel olarak oluşturulmuş bir arafta geçen, 1-10 oyuncu için acımasız bir keşif ve hayatta kalma oyunu. Odin’in himayesine layık bir destan için savaşın, inşa edin ve fethedin!

Hades – 40TL 28TL

Bastion, Transistor ve Pyre’ın yaratıcılarından bu rougelike zindan tarayıcısında Yeraltı Dünyasını kesip biçerken ölülerin tanrısına meydan okuyun.

Disco Elysium – The Final Cut – 61TL 33,55TL

Disco Elysium – The Final Cut, çığır açan bir rol yapma oyunudur. Emrinizde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunuzu oymak için bütün bir şehir olan bir dedektifsiniz.

A Plague Tale: Innocence – 250TL 62,50TL

Tarihin en karanlık saatlerinde yürek burkan bir yolculukta genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun korkunç hikayesini takip edin.

Griftlands – 32TL 25,60TL

Griftlands, pazarlık yaptığınız, dövüştüğünüz, çaldığınız veya başka bir şekilde başkalarını yolunuza çıkmaları için ikna ettiğiniz bir deck-building roguelitedir. Aldığınız işler, edindiğiniz arkadaşlar veya topladığınız kartlar olsun, her karar önemlidir.

Creaks – 59,99TL 29,99TL

Yer aniden sallanmaya başlıyor, lambalar patlıyor, bulunduğun odanın duvarlarının hemen dışında çok garip bir şeyler oluyor. Yavaş yavaş, yırtıcı kuşlarla ölümcül mobilya canavarların bulunduğu bambaşka bir dünyaya doğru düşmeye başlıyorsun. Kendini savunmak için tek silahın zekan ve cesaretin.

THE INFİNİTY COLLECTİON – 249TL 43,74TL

Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, Icewind Dale: Enhanced Edition ve Planescape: Torment: Enhanced Edition’ı içeren paket.

Hundred Days – Winemaking Simulator – 40TL 32TL

Şarap yapımı en iyi maceranız olabilir. Toprak ve doğa ile etkileşime giren en iyi şarabı yapın ve şaraphanenizi zirveye taşıyın. Şarap yapımı geleneğine olan güzel yolculuğunuz şimdi başlıyor.

Hep Akılda Olan Bir Ara Alınacak Oyunlar

Uzun süredir piyasada olan ya da bilinirliği yüksek, muhtemelen bir yayıncı da izlediğiniz, başka bir platformda oynadığınız ancak kütüphanede durması için uzun zamandır almak istediğiniz o oyunların yer aldığı liste.

Town of Salem – 10TL 7,75TL

Euro Truck Simulator 2 – 30TL 9,75TL

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – 89TL 35,60TL

Mafia: Definitive Edition – 259TL 155,40 TL

The Dark Pictures Anthology: Little Hope 149TL 74,50 TL

Fall Guys: Ultimate Knockout – 38TL 19TL

Stardew Valley – 24TL 19,20 TL

Rust – 208TL 139,36 TL

Cities: Skylines – 49TL 12,25 TL

Darkest Dungeon: Ancestral Edition – 93,70 TL 23,47 TL

The Forest – 32TL 12,80TL

Dead by Daylight – 59TL 29,50TL

Don’t Starve Together 24TL 8,16TL (Hediye etmek için bir adet daha veriliyor.)

Middle-earth: Shadow of War – 67TL13,40 TL

Cyberpunk 2077 – 249TL 166,83 TL

The Witcher Trilogy – 108,99 TL 17,40 TL

Divinity: Original Sin 2 – 75TL 30TL

Görsel: SteamBir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön