Steam Kış İndirimi Başladı!

Görsel: Steam

Steam’in 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında devam edecek olan Kış İndirimi başladı. Özellikle bir önceki Cadılar Bayramı indirimlerine göre oyunlarda çok daha fazla indirim söz konusu. İndirimleri 10TL ve 20TL altı, güzel indirimler, indirimli paketler şeklinde başlıklar altında topladım.

10 TL Altı Oyunlar

Gris – 27TL 6,75TL

Gris, kendi dünyasında kaybolmuş, hayatında acı bir deneyimle uğraşan umutlu bir genç kızdır. Üzüntü içindeki yolculuğu, solmuş gerçekliğinde daha iyi gezinmek için yeni yetenekler veren elbisesinde kendini gösteriyor.

Grim Dawn – 39TL 7,80TL

İnsanlığın yok olmanın eşiğinde olduğu, demirin altından daha değerli olduğu ve güvenin zor kazanıldığı bir kıyamet fantezi dünyasına girin. Bu ARPG, karmaşık karakter geliştirme, yüzlerce benzersiz öğe, işçilik ve seçim ve sonuç içeren görevler içerir.

Celeste – 31TL 7,75TL

TowerFall’un yaratıcıları tarafından üretilmiş bu süper ötesi platform oyununda Madeline’in Celeste Dağı’nın zirvesine yaptığı yolculuğunda içindeki şeytanlarla savaşmasına yardımcı ol. Elle üretilmiş yüzlerce mücadeleyi geç, çetrefilli sırları gün yüzüne çıkar ve dağın gizemini gözler önüne ser.

Darkest Dungeon – 39TL 5,85

Darkest Dungeon, maceranın psikolojik stresleri hakkında zorlu bir gotik rogue benzeri sıra tabanlı RPG’dir. Hayal edilemez korkulara, strese, hastalığa ve her yeri saran karanlığa karşı kusurlu kahramanlardan oluşan bir ekibi toplayın, eğitin ve yönetin. Tüm umutlar kaybolduğunda kahramanlarını bir arada tutabilir misin?

Titan Quest Anniversary Edition – 31TL 7,75TL

10. yıl dönümü için Titan Quest yeni ihtişamıyla parlayacak. Bu Yıldönümü Sürümü, hem Titan Quest hem de Titan Quest Immortal Throne’u tek bir oyunda birleştirir ve nihai ARPG deneyimi için büyük bir revizyona tabi tutuldu.

Little Nightmares Complete Edition – 49TL 9,80TL

Seni çocukluk korkularınla yüzleştirecek tuhaflıklarla dolu karanlık bir hikaye olan Little Nightmares’e bırak kendini! Six’in Ağız’dan kaçmasına yardım et – burası, mideye indirecekleri bir sonraki avın peşinde olan ruhların yaşadığı engin, gizemli bir kanaldır…

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – 59TL 5,90TL

Japonya, 1615. Yeni bir Shogun, Japonya yönetimini ele geçiriyor ve yurt genelinde barış uyguluyor. O, komplo ve isyana karşı savaşında sabotaj, suikast ve casusluk gibi sıra dışı becerilere sahip beş uzman topluyor. Fakat onlar gerçekten barış namına feda etmeye ne kadar hazırlar?

Pyre – 32TL 8TL

Pyre, Bastion ve Transistor’ın yaratıcılarından grup tabanlı bir rol yapma oyunudur. Hikaye modunda sürgündeki grubunuzu gizemli karşılaşmalar yoluyla özgürlüğe kavuşturun veya Versus Modunda arkadaşlarınızla hızlı ritimli ritüel çarpışmalarında birebir savaşın.

Wizard of Legend – 26TL 7,80TL

Wizard of Legend is a no-nonsense, action-packed take on wizardry that emphasizes precise movements and smart comboing of spells in a rogue-like dungeon crawler that features over a hundred unique spells and relics!

This War of Mine – 31TL 6,20TL

This War of Mine (Benim Savaşım) oyununda elit bir asker olarak değil, yemek ve ilaç yokluğu çeken ve sürekli olarak keskin nişancılar ve saldıran leşçillerin tehlikesi ile karşı karşıya olan kuşatma altındaki bir şehirden kurtulmaya çalışan bir grup sivili oynuyorsunuz. Oyun tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimini sunar.

20TL Altı Oyunlar

Hollow Knight – 24TL 12TL

Hollow Knight’da kendi yolunuzu oluşturun! Böcekler ve kahramanlardan oluşan devasa bir harap krallığın içinden geçen destansı bir aksiyon macerası. Klasik, elle çizilmiş 2D stilinde dönen mağaraları keşfedin, kusurlu yaratıklarla savaşın ve tuhaf böceklerle arkadaş olun.

Age of Empires III: Definitive Edition – 32TL 12TL

Age of Empires III: Definitive Edition, yeniden düzenlenmiş grafikler ve müziklerle, daha önce çıkış yapan tüm genişletmelerle ve ilk kez keyifle oynanacak yepyeni içeriklerle en çok sevilen gerçek zamanlı strateji serilerinden birinin kutlanışını tamamlıyor.

Escape Simulator – 25TL 20TL

Birinci şahıs bilinmez oyununu tek başınıza veya çevrimiçi bir kooperatifte oynayabilirsiniz (2-3 oyuncuyla en iyisi, ancak daha fazlasıyla oynanabilir). Bir dizi son derece etkileşimli kaçış odasını keşfedin. Mobilyaları taşıyın, her şeyi toplayın ve inceleyin, tencereleri kırın ve kilitleri kırın! Seviye düzenleyici aracılığıyla topluluk odalarını destekler.

Potion Craft – 25TL 20TL

Potion Craft, iksir yapmak üzere aletleriniz ve malzemelerinizle fiziksel olarak etkileşime girdiğiniz bir simyacı simülatörüdür. Dükkânınız tamamen sizin kontrolünüzde. Yeni tarifler bulabilir, müşterileri dükkânınıza çekebilir, dilediğiniz kadar deney yapabilirsiniz. Tüm kasaba size bel bağlıyor.

Witch It – 39TL 11,70TL

Witch It, komik ve sihirli bir dünyada geçen çok oyunculu bir saklambaç oyunudur. Cesur avcılar köylerini lanetleyen cadıları bulmakla görevlendirilmiştir!

The Long Dark – 57TL 19,38TL

Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana’nın sana yöneltebileceği tehditler var.

Children of Morta – 40TL 16TL

Children of Morta olağanüstü bir kahramanlar ailesi ile ilgili hikayeye dayalı bir aksiyon RPG oyunu. Gelecek Yolsuzluğa karşı, bütün kusur ve erdemleriyle Bergsons’a önderlik et. İlgilendiklerinizi kurtarmak için her şeyi feda edebilecek misiniz?

Northgard – 50TL 20TL

İskandinav mitolojisini temel alan Northgard, yeni keşfedilen gizemli bir kıtanın kontrolü için mücadele eden bir Viking klanını kontrol edebildiğiniz bir strateji oyunudur.

Loop Hero – 30TL 18TL

Lich, dünyayı zamansız bir döngüye attı ve sakinlerini hiç bitmeyen bir kaosa sürükledi. Cesur kahraman için her benzersiz keşif döngüsü boyunca düşmanları, binaları ve araziyi yerleştirmek için genişleyen bir mistik kart destesi kullanın.

Superliminal – 32TL 16TL

Algı, gerçekliktir. Bu akıl almaz birinci şahıs bulmaca oyununda, derinlik ve bakış açısındaki belirsizliğini kullanarak imkânsız bulmacaları çöz ve gerçeküstü bir rüya dünyasından kaç.

Güzel İndirimler

Disco Elysium – The Final Cut – 61TL 27,45TL

Disco Elysium – The Final Cut, çığır açan bir rol yapma oyunudur. Emrinizde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunuzu oymak için bütün bir şehir olan bir dedektifsiniz. Unutulmaz karakterleri sorgulayın, cinayetleri açığa çıkarın veya rüşvet alın. Bir kahraman veya bir insanın mutlak felaketi olun. Hazır Türkçe dil desteği de yoldayken alın derim.

Foundation – 50TL 37,50TL

Foundation, organik gelişme ve eser yaratmaya yoğun bir şekilde odaklanan, şebekesiz, genişleyen bir ortaçağ şehir bina simülasyonudur.

Hades – 40TL 26TL

Bastion, Transistor ve Pyre’ın yaratıcılarından bu haydut benzeri zindan tarayıcısında Yeraltı Dünyasını kesip biçerken ölülerin tanrısına meydan okuyun.

Lake – 32TL 25,60TL

Yıl 1986 – Meredith Weiss büyük şehirdeki kariyerine ara vererek memleketinde posta dağıtmaya çıkar. Simgeleşmiş gölü ve renkli halkıyla şirin Providence Oaks kasabasındaki iki haftasını nasıl geçirecek? Peki sonra ne yapacak? Tüm kararlar senin elinde.

The Elder Scrolls Online – 99TL 29,70TL

Ödüllü çevrimiçi çok oyunculu RYO’da 18 milyondan fazla oyuncuya sen de katıl, yaşayan bir Elder Scrolls dünyasındaki sürekli genişleyen hikâyeyi deneyimle. Blackwood, Greymoor, Elsweyr, Summerset, ve Morrowind bölümlerini içeren genişleme paketi de 299TL yerine 98,67TL.

Cyberpunk 2077 – 249TL 124,50TL

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş.

Deathloop – 299TL 149,50TL

Deathloop, Dishonored serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon imzalı yeni nesil bir birinci şahıs nişancı oyunu. DEATHLOOP’ta, Blackreef Adası’nda aynı günü sonsuza dek tekrar etmeye mahkum olan iki rakip suikastçı var.

Red Dead Redemption 2 – 299TL 149,50TL

175 kez Yılın Oyunu ödülü ve 250 kez tam puan değerlendirme alan Red Dead Redemption 2 yeni çağın şafağında Vahşi Batıda Artur Morgan ve Van der Linde çetesinin hikayesini anlatan görkemli bir onur ve sadakat destanı. Ayrıca, paylaşımlı ve canlı Red Dead Online dünyasına da erişim sağlıyor.

It Takes Two – 279,99TL 139,99TL

It Takes Two’da hayatınızın en çılgın yolculuğuna çıkın. Friend’s Pass* ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin, neşeli ve karışık çeşitli oynanış görevlerinin üstesinden gelin.

DOOM Eternal – 199TL 49,75TL

Cehennem orduları dünyayı istila etti. Bu müthiş, tek oyunculu macerada Slayer olarak boyutlararası iblis avına çık ve insanlığı kurtar. Tek korktukları şey… sensin.

Death Stranding – 399TL 119,70TL

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni, türlere meydan okuyan bir deneyim. Sam Bridges, Ölüm Kıyısı’nın tamamen değiştirdiği bir dünyaya göğüs germek zorunda. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşıyarak, parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çıkıyor.

Battlefield 2042 – 419TL 277,19TL

Battlefield 2042, serinin ikonik topyekün savaşının geri döndüğünün habercisi birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan dünyada, manganızın ve yüksek teknolojili cephaneliğinizin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin.

Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition – 289TL 144,50TL

Yılın Oyunu – Game Awards 2019 2019’un En İyi Aksiyon Oyunu – IGN Bloodborne ve Dark Souls serisinin yaratıcısı FromSoftware tarafından geliştirilen ödüllü macera oyununda intikama giden yolda emin adımlarla ilerle. İntikamını al. Onurunu geri kazan. Ustalıkla öldür.

Assasin’s Creed Odyssey – 269TL 67,25TL

Assassin’s Creed Odyssey’de kendi kaderine hükmet. Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın kaderini de değiştir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – 89TL 35,60TL

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, büyük beğeni toplayan birinci şahıs nişancı serisinin ünlü Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından geliştirilen ve yakında çıkacak olan yeni oyunu.

İndirimli Paketler

KLEİ Survival Bundle 2021 – 152,50TL 54,26TL

Paket içeriği: Don’t Starve Together, Don’t Starve Together: Starter Pack 2021, Oxygen Not Included, Oxygen Not Included – Spaced Out!, Don’t Starve, Don’t Starve: Reign of Giants, Don’t Starve: Shipwrecked, Don’t Starve: Hamlet.

60 Parseconds! – 36TL 14,40TL

Paket içeriği: 60 Parsecs! ve 60 Seconds! Reatomized.

Supergiant Collection – 221,50TL 71,61TL

Paket içeriği: Hades, Bastion, Transistor, Pyre, Songs of Supergiant Games: 10th Anniversary Collection, Hades OST, Bastion OST, Transistor OST, Pyre OST.

Award Winning RPGs Bundle – 359,72TL 94,05TL

Paket İçeriği: Pillars of Eternity II: Dead Fire: Obsidian Edition, The Hand of Merlin, The Banner Saga, The Banner Saga 2, The Banner Saga 3. The Banner oyunlarının her biri 48TL’den 9,79TL ye düşmüş durumda, sadece onları alarak yaklaşık 150TL yerine 30TL ödeyebilirsiniz.

Hep Akılda Olan Bir Ara Alınacak Oyunlar

Town of Salem – 10TL 7,50TL

Euro Truck Simulator 2 – 39TL 9,75TL

Mafia: Definitive Edition – 259TL 129,50 TL

The Dark Pictures Anthology: Little Hope – 149TL 59,60TL

Fall Guys: Ultimate Knockout – 38TL 19TL

Stardew Valley – 24TL 16,80TL

BioShock Infinite – 49TL 12,25TL

Middle-earth: Shadow of War – 67TL 10,05TL

The Sims 4 – 279,99TL 33,59TL

The Witcher 3: Wild Hunt – 59,99TL 11,99TL

The Witcher 2 – 4,65TL ve The Witcher – 2,70TL

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön