Netflix Türkiye Aralık 2021 Takvimi

Aralık ayında bir çok yeni yapım karşımıza çıkıyor. Netflix Türkiye’de Aralık ayında yayınlanacak içerikler arasında ise 3. ve final sezonuyla Lost in Space, The Power of the Dog, final sezonunun son kısmıyla La Casa de Papel, 3. sezonuyla Titans, The Unforgivable ve 2. sezonlarıyla The Witcher ve Emily in Paris öne çıkıyor.

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Aralık 2021
Netflix Türkiye / Youtube

1 Aralık 2021

Lost in Space 3. ve Final Sezonu

Lost in Space – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Uzayın derinliklerinde savrulup duran Robinsonlar’ın hikayesinde sona yaklaşıyoruz. Müthiş final sezonunda Robinsonlar tekrar buluşmak ve Alfa Centuri’yi robot istilasından kurtarmak için uğraşırken hayatta kalma içgüdüleri harekete geçer.

The Power of the Dog

İlk olarak Venedik Film Festivali’nde seyirci karşısına çıkan Thomas Savage’in aynı adlı romanından uyarlanan Jane Campion filmi The Power of the Dog’ın kadrosunda ise Benedict Cumberbatch, Kirsten Dunst, Jesse Plemons, ve Kodi Smit-McPhee yar alıyor. Filmde, baskıcı ve karizmatik bir çiftlik sahibi, erkek kardeşinin yeni eşi ile onun genç oğlunu canından bezdirir, ardından uzun süredir gizlenen sırlar gün yüzüne çıkar.

JoJo’s Bizarre Adventure 1. Sezon

Joestar ailesinin farklı kuşaklardan olsalar da aynı lakabı paylaşan fertleri, çeşitli zaman dilimleri boyunca doğaüstü düşmanlara göğüs geriyor.

2 Aralık 2021

Single All The Way

Peter evine yapacağı Noel ziyareti için en iyi dostundan sevgilisiymiş gibi davranmasını ister. Ancak ailesinin çöpçatanlık girişimi, planların değişmesine neden olur.

3 Aralık 2021

La Casa de Papel: 5. Kısım – Son 5 Bölüm

La Casa de Papel – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Güç bir duruma düşen Profesör, altınları ve daha da önemlisi ekibini bankadan çıkarmak için zamanla yarışırken son derece büyük riskler almak zorundadır. Seri bitiyor diye üzülenler için iyi haber, Berlin’in spin-off dizisi geliyormuş.

Jurassic World Kretase Kampı: 4. Sezon

Kampçılar Isla Nublar’ı arkalarında bırakır ancak karaya ayak bastıkları tuhaf yeni topraklarda onları başka tehditler ve sıkı şekilde korunan sırlar beklemektedir.

Koyun Shaun: Noel’den Önce Buluşalım

Shaun’un şöminenin üzerine asmak için daha büyük çoraplar bulma arayışı bir engele takılınca, tüm çiftlik çılgın bir Noel Macerasına atılır.

Kırık Kaset

1999’da 12 yaşındaki Beverly, ölen evebeynşerinin doldurduğu bozuk bir kaset keşfeder. Şarkıları araştırmak ve anne babasını daha iyi tanımak için yola koyulur.

6 Aralık 2021

Voir: Filmlerin Gücü: 1. Sezon

Görsel deneyimlerden oluşan bu koleksiyonda, sinemaseverler onları heyecanlandıran, hayrete düşüren, zorlayan ve sonsuza dek değiştiren film sahnelerini inceliyor.

David ve Elfler

Çok çalışmaktan yorgun düşmüş bir elf, yeni arkadaş olduğu genç bir çocuğun yardımıyla Noel büyüsünü yaşamak için gerçek dünyaya kaçar.

7 Aralık 2021

Carolin Kebekus: The Last Christmas Special

Carolin Kebekus akşamdan kalmalardan Noel takvimlerinin ızdırabına ve büyük hediye farklarına kadar Noel sezonunun getirdiği birçok derde değiniyor.

8 Aralık 2021

Titans: 3. Sezon

Titanlar bir arada kalmak için çabalarken bir yandan da Gotham Şehri’ni sonsuza dek yok etmek isteyen gizemli yeni tehdit Red Hood’un gazabıyla uğraşır.

10 Aralık 2021

The Unforgivable

The Unforgivable – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sandra Bullock, Vincent D’Onofrio, Jon Bernthal, Richard Thomas, Linda Emond, Aisling Franciosi, Rob Morgan ve Viola Davis’in yer aldığı The Unforgivable’da Cinayetten hüküm giyen bir kadın, hapisten çıktıktan sonra onu affetmeyi reddeden bir topluma yeniden girer ve terk etmek zorunda kaldığı kız kardeşini aramaya başlar.

Two

Gözlerini açtıklarında karınlarını birbirine dikilmiş halde bulan iki yabancı, içinde bulundukları korkunç durumun ardında kimin olduğunu öğrenince daha da şaşkına döner.

Selam Yabancı

Yanlışlıkla atılan bir mesaj sanal bir arkadaşlığa dönüşür. Vale ve Alex, gerçek hayatta tanıştıklarının farkında olmadan birbirine kur yapmaya başlar.

Bekle Bizi Vahşi Doğa!

Bekle Bizi Vahşi Doğa! – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Tehlikeli görünebilirler, ancak tamamen yanlış anlaşılmış bu yaratıklar aslında çok iyi kalpli ve yuvalarını bulmak için esaretten kaçıyorlar.

Saturday Morning All Star Hits! 1. Sezon

Yetişkinlere yönelik animasyonla canlı çekimin harmanlandığı bu son derece sivri dilli ve muzip dizi, 80’ler ve 90’ların cumartesi sabahı programlarına övgü niteliğinde.

Aranyak: 1. Sezon

İki uyumsuz istasyon polisi, şaşırtıcı bir cinayetin ardındaki şüpheli olayları çözmeye çalışırken siyasi oyunlar, kişisel çıkarlar ve korkunç bir efsane ortaya çıkar.

Keşke Benim Olsan 2

Marta hayallerindeki erkekten ayrıldıktan sonra aşkı bir sanatçıda yeniden bulur. Ancak hayat, bu genç kadına ve arkadaşlarına sürprizler sunmaya devam eder.

14 Aralık 2021

Yıldız Kız: Yılbaşı Macerası

Misafirler, Waffles ve Mochi’nin kış tatilini kutlamak için kuklaların evine gelir ancak bir sorun vardır: Buz Gibi Günü, tamamen uydurma bir tatildir!

15 Aralık 2021

The Hand of God

1980’lerde Napoli’de futbola duyduğu sevginin peşinden giderken bir aile trajedisiyle sarsılan genç Fabietto’yu yönetmenliğe giden belirsiz ama parlak bir gelecek bekler.

Selling Tampa: 1. Sezon

Siyahilerin işlettii Allure Emlak’ın hepsi kadın olan çalışanları, Tampa’nın kıyı şeridindeki lüks gayrimenkul piyasasını ellerinde tutarken eğlenmeyi de ihmal etmiyor.

16 Aralık 2021

Baloncuk: Resifin Mucizeleri

Büyük Bariyer Resifi’nde kendine yuva arayan yavru bir balon balığı, fantastik canlılarla dolu mikroskobik bir dünyada yolculuk eder.

Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları

Aşklarının başlamasından bir yıl sonra Callie ve Joseph, San Francisco’daki aile işlerini yürütmek için çiftlikten ayrılır. Ufukta düğün vardır.

Nijerya Usulü

Bir annenin Noel dileği ve beraberinde gelen büyük ödül, oğulları arasında kıran kırana bir rekabet başlatır.

17 Aralık 2021

The Witcher: 2. Sezon

The Witcher – 2. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sabırsızlıkla beklediğim The Witcher’ın ikinci sezonu nihayet geliyor. İkinci sezonda Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir.

21 Aralık 2021

Böyle Noel Olmaz

Ailece çıkılan bir seyahat, Don Servando ile Alma’nın teyzesi Dona Alicia’nın Noel’i nasıl kutlayacaklarına dair kıyasıya bir rekabete girişmesiyle çılgın bir hal alır.

22 Aralık 2021

Emily in Paris: 2. Sezon

Emily in Paris – 2. Sezon Resmi Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Daha fazla eğlence, daha fazla moda ve daha fazla gafla dolu yeni sezonda, Paris’e uyum sağlayan Emily tutku dolu bir gecenin ardından beklenmedik sorunlarla karşılaşır.

24 Aralık 2021

Don’t Look Up

Don’t Look Up – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Leonarda DiCaprio ve Jennifer Lawrance başta olmak üzere kadrosunda bir çok yıldız ismi barındıran Don’t Look Up’da iki astronom, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar ancak hiç kimse onları umursamaz.

The Silent Sea: 1. Sezon

Uzay kaşifleri, Ay’da geçen 24 saatlik tehlikeli bir görevde, sırlarla dolu terk edilmiş bir araştırma tesisinden örnekler almaya çalışır.

A 1000 km de la Navidad (A mil kilómetros de la Navidad)

Noel’den tam anlamıyla nefret eden bir mali denetçi, iş için gönderildiği küçük kasabada Noel’le ilgili fikrini değiştirmeye kararlı bir kadınla tanışır.

Doraemon 2

Nobita eşini büyükannesine göstermek için geleceğe gider, ama yetişkin halinin kendi düğününden kaçtığını öğrenince Shizuka’ya iyi bir eş olup olamayacağını sorgular.

Vicky’nin Gizemli Dostu

Annesini kaybeden acılı bir kız ile babası Cantal’a yerleşir. Acaba özel bir hayvan bu küçük kızın iyileşmesine yardımcı olabilir mi? Gerçek bir öyküden esinlendi.

Şimşek Gibi

Bir terzi, yıldırım çarpması sonucu özel güçler kazanır, ancak doğduğu şehrin süper kahramanı olmak için beklenmedik bir düşmanı alt etmesi gerekmektedir.

26 Aralık 2021

Lulli

Zeki ama bencil bir tıp öğrencisi başkalarını dinleme yetisinden yoksun görünmektedir. Ama bir kaza sonucu insanların düşüncelerini okuyabilmeye başlayınca işler değişir.

30 Aralık 2021

Hilda ve Dağ Kralı

Severek izlediğim yapımlardan bir diğeri Hilda. Bir trol bedeninde uyanan Hilda eve dönmek, yeniden insan olmak ve Trolberg şehrini kurtarmak için kurnazlığını ve cesaretini kullanmalıdır.

Kitz 1. Sezon

Ağabeyinin ölümüne neden olmakla suçladığı kızdan intikam almak isteyen Kitzbühellü bir garson, Münihli bir grup varlıklı gencin ışıltılı dünyasına sızar.

31 Aralık 2021

Cobra Kai: 4. Sezon

Güç bir duruma düşen Profesör, altınları ve daha da önemlisi ekibini bankadan çıkarmak için zamanla yarışırken son derece büyük riskler almak zorundadır.

Geçmişle Dans: 1. Sezon

Geçmiş suçlara ilişkin sırların ortaya dökülmeye başlamasıyla kendine özgü bir heyecan yaratan bu yeni gerilim dizisi, yazarı Harlan Coben’ın imzası hâline gelen birtakım sürprizler ve entrikalar içeriyor.

Queer Eye: 6. Sezon

Emmy ödüllü reality dizisi altıncı sezonuyla geri dönüyor. Muhteşem Beşli; moda ipuçlarıyla, duygu dolu baştan yaratmalarla ve tüm duyguları gün yüzüne çıkartan samimi açıklamalarla karşınızda.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön