21-27 Ocak 2019 Netflix Rehberi

21 Ocak – 27 Ocak 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında benim merak beklediğim yapımlar Polar ve Animas.

22 Ocak 2019

Gotham: 4. Sezon

Komiserliğinden çok önce, çaylak polis James Gordon, Bruce Wayne’in ailesinin intikamını almak için Gotham City’de suç ve yozlaşmayla mücadele etmeye başlar.

24 Ocak 2019

Bir Katilin İfadeleri: Ted Bunny: 1. Sezon

Ted Bunny’nin ifadeleri, röportajlar ve arşiv verileri ile oluşturulan, ünlü bir seri katilin portresi.

25 Ocak 2019

Polar – Netflix Filmi

İşte bu haftanın asıl önemli, beklenen ve en çok merak uyandıran yapımı. Netflix’in John Wick’i denilen Polar. İşlerden elini ayağını çeken bir tetikçi, patronunun onu öldürmeleri için gönderdiği tetikçilerle mücadele eder.

Polar incelemesi hazır, okuyabilirsiniz.

Ánimas – Netflix Filmi

Bir gencin ürpertici hayalleri, dostunun bir kızla çıkmasının ve ona kötü davranan babasının tuhaf bir şekilde öldürülmesinin ardından giderek sıklaşır ve korkunçlaşır.

Ánimas incelemesi hazır. Ben oldukça beğendim.

Kingdom: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Netflix’in Kore yapımı dizisi. Hasta bir kral, zombiler ve ülkeyi kurtarabilecek bir veliaht prens. Merak uyandırmıyor da değil.

Black Earth Rising – Netflix Orijinal Dizisi

Ruanda’daki soykırımın ardından bir insan hakları avukatı tarafından evlat edinilen yasal araştırmacı Kate savaş suçlarıyla ilgili davaları aldığında geçmişiyle yüzleşir.

Club of Crows: 4. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

İki kardeş, kendilerine miras olarak bir futbol takımı kalınca, başta birbirleri olmak üzere bir sürü sorunla mücadele etmektedir.

Unbreakable Kimmy Schmidt: 4. Sezon Part 2 – Netflix Orijinal Dizisi

Bir kıyamet günü tarikatından kurtarılan ve kendini New York’ta bulan genç bir kadın, artık var olmadığını zannederken yepyeni bir dünyayı keşfetmek durumunda kalır.

21-27 Ocak 2019 Netflix Rehberi” üzerine 2 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön