23-29 Aralık Netflix Rehberi

23-29 Aralık 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlardan önce söylemek istediğim bir şey var. The Witcher olmuş, sevdim. Detaylı bir yazı hazırlıyorum önümüzdeki günlerde yayınlamış olurum. Bu haftaya dönecek olursak, Lost in Space ve You ikinci sezonları ile geri dönüyorlar. Alevlerin Ardından ve The App merak ettiğim yapımlar. Ee bir de Atiye var. Oldukça yoğun bir hafta.

24 Aralık 2019

Lost in Space: 2. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=Tha_omSxdv0
Lost in Space 2. Sezon – Son Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Uzayda kaybolarak yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinsonlar tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele eder.

Pedro’nun İkinci Şansı

Efsanevi Meksikalı şarkıcı-oyuncu Pedro Infante, çapkın yanlarını törpüleyip cennete girme hakkı kazanabilmesi için bir taklitçinin bedeninde dünyaya geri gönderilir.

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bu nostalji programda John Mulaney ve çocuk arkadaşları, her yaşa özgü varoluşsal konuları akılda kalıcı şarkılar, komedi skeçleri ve özel konuklarla ele alıyor.

Terrace House: Tokyo 2019-2020: 2. Kısım

Altı yabancı Tokyo’da müthiş bir evi paylaşıyor ve aynı çatı altında yaşarken aşkı arıyor. Bu senaryosuz yapımda neler yaşanacağı tamamen onlara bağlı.

CAROLE & TUESDAY: 2. Kısım

Yarı zamanlı çalışan Carole ile zengin kız Tuesday, tanışmalarının ardından ihtiyaç duydukları müzik partnerini bulduklarını anlar. Belki birlikte başarılı olabilirler.

26 Aralık 2019

You: 2. Sezon

YOU S2 – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Karanlık dizinin 2. sezonunda, Los Angeles’ta gözlerden uzakta, eski sevgilisinden saklanan, tehlikeli bir cazibeye sahip, ileri derecede obsesif Joe, geçmişiyle barışıp bu kez doğru kadınla yeni bir başlangıç yapabilecek mi?

Le Bazar de la Charité (Alevlerin Ardından / The Bonfire of Destiny) 1. Sezon

Gerçek olaylardan esinlenen bu dizide, 1897 Parisi’nde yaşanan yıkıcı bir yangının ardından üç kadının hayatı ihanetler, aldatmacalar ve romantik çalkantılarla altüst olur.

The App

The App – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir sanayicinin varisi olan ve ilk filmi için Roma’ya gelen aktör Nick’in bir flört uygulamasını takıntı haline getirmesi, onu kendi mahvoluşuna giden bir sarmala sokar.

Hızlı ve Öfkeli: Casus Yarışları: 1. Sezon

Bir grup yeni yetme, dünyayı ele geçirmeyi amaçlayan alçak bir örgütün kontrolündeki seçkin bir yarış ligine sızınca maceradan maceraya koşar.

Bir devlet kurumu, genç sürücü Tony Toretto ve heyecan peşindeki arkadaşlarının gizli kimlikle dünyayı ele geçirmeyi amaçlayan alçak bir örgütün kontrolündeki yarış ligine sızmaları için işe alır. 14568 filmin ardından bir de animasyon serisi. Bakalım.

27 Aralık 2019

Atiye: 1. Sezon

Atiye – Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır.

Kevin Hart: Don’t F**k This Up

Kevin Hart: Don’t F**k This Up – Official Trailer
Netflix / Youtube

“Irresponsible” turnesinde sırasında takip ettiğimiz, kariyerinde ve evliliğinde karmaşa yaşayan komedyen ve film yıldızı Kevin Hart, krizlerle dolu şöhret yolculuğunda ilerlerken kişisel atılımlarından bahsediyor.

Witchslayer Gretl (Cadı Avcısı Gretel, 27 Aralık Cuma), Gothika (27 Aralık Cuma) ise 23-29 Aralık 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön