6-12 Ocak 2020 Netflix Rehberi

Son iki haftadır doğru düzgün içerik ekleyemedim ancak yakında telafi edeceğim bu durumu. Bu süreçte bir de yeni yıla adım attık. 2020 hepimiz için hayallerimizin gerçekleştiği güzel bir yıl olsun. 6-12 Ocak haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Netflix orijinal yapımlarının yanı sıra bir çok Uzak Doğu yapımı da yer alıyor.

7 Ocak 2020

Vivir dos veces (Live Twice, Love Once)

Alzheimer teşhisi konulan Emilio (Oscar Martinez), ailesinin yardımıyla çocukluk aşkıyla yeniden bir araya gelebilmek üzere bir maceraya atılır.

8 Ocak 2020

Amigolar: 1. Sezon

Aslen bir chili con carne markasıyla ünlü olan Teksas’taki Corsicana kasabası, diğer önemli ihracatıyla da nam salıyor: birinci sınıf amigolar.

10 Ocak 2020

Titans: 2. Sezon

Eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson, bir akıl hocasına fazlasıyla ihtiyaç duyan bir grup sorunlu genç kahraman ile karşılaşır. Robin ve Titanlar artık toplum dışına itilmiş bir grup değil. Aynı düşmanları gibi.

AJ and the Queen: 1. Sezon

Külüstür bir karavanla ülkeyi boydan boya gezen drag queen Ruby Red, 10 yaşındaki sivri dilli davetsiz yolcu AJ ile beklenmedik bir ikili oluşturur.

Medical Police: 1. Sezon

Dr. Owen Maestro ve Dr. Lola Spratt, ölümcül bir global virüsü araştırıp yok etmek için Çocuk Hastanesi’nden ayrılarak Hastalık Kontrol’ün gizli bir birimine katılır.

Until Dawn: 1. Sezon

Hayaletli mekanlarda geceleyen Fransa’nın en komik komedyenleri, en uzun süre dayanıp birbirlerini alt etmeye çalışırken korkunç görevleri yerine getiriyor.

Giri / Haji (Duty Shame): 1. Sezon

Bir kanun adamı, mafya tetikçisi olan kardeşini bulmak için Londra’ya giderken Tokyo’da bir yakuza savaşı başlamak üzeredir. Güvenilecek birini bulmak, her şeyden zordur.

Scissor Seven: 1. Sezon

Bir berber makasına ve kendini gizleme yeteneğine sahip olan “Yedi”, ucuza kiralık katillik yapar. Tek sorun görevlerini tamamlamada sıklıkla sorun yaşamasıdır.

Reunited Worlds: 1. Sezon

Bir lise son sınıf öğrencisi, ölümünden on iki yıl sonra yıkılmış ailesinin ve arkadaşlarının yaşamlarına şoke edici bir şekilde geri döner.

Dört Dörtlük Dedektifler: 2. Sezon

Kendi dedektiflik bürolarını açıp yaşadıkları maceraların videolarını internette yayınlayan birbirinden farklı dört çocuk, zamanla sıkı dost olur.

The Secret Life of My Secretary: 1. Sezon

Bir telekom yöneticisi, yüz körlüğü nedeniyle insan yüzlerini tanıyamamaya başlayınca sekreterini zengin bir mirasçı ile karıştırır ve o da işleri çığırından çıkarır.

Where Stars Land: 1. Sezon

Zıt karakterli iki çalışan, yoğun bir havaalanındaki günlük krizlerle uğraşmaktadır. Öz güvensizlikleriyle yüzleşme konusunda yardımlaşırken birbirlerine aşık olurlar.

Sonsuza Dek Harvey Kızları!: 4. Sezon

Çocukların yönetiminde olan ve yanlışların üç küçük kız tarafından düzeltildiği Harvey Sokağı’nda dondurma her zaman yenilebilir ve her gün cumartesi gibidir.

Pasific Rim Uprising (Pasifik Savaşı: İsyan), Still 17, Haechi, The Fiery Priest, Wok of Love, The Last Empress ise 6-12 Ocak 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön